پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برپایی جلسات‌ “سلامت اداری و مبارزه با فساد” و “صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع” در فرودگاه مشهد

تاریخ خبر: // کد خبر: 330452 // // // // //


برپایی جلسات‌ “سلامت اداری و مبارزه با فساد” و “صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع” در فرودگاه مشهد

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی از برگزاری جلسات کارگروه سلامت اداری و مبارزه با فساد و کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در فرودگاه مشهد خبر داد.


برپایی جلسات‌ “سلامت اداری و مبارزه با فساد” و “صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع” در فرودگاه مشهد

 محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی از  برپایی دو کارگروه با عناوین «سلامت اداری و مبارزه با فساد»  و کارگروه «حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع» در فرودگاه مشهد خبر داد.

وی گفت: نخستین جلسه کارگروه، سلامت اداری و مبارزه با فساد نام داشت که با  حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور شفاف سازی و ارتقاء سلامت اداری در سطح اداره کل برگزار شد.

امانی بنی اظهار کرد: در این جلسه ضمن ارائه گزارش  از اقدامات کمیته و کارگروه سلامت اداری و مبارزه با فساد در سال 1398، بر لزوم ایجاد بستر مناسب برای آگاه سازی و اطلاع رسانی به مراجعان جهت جلوگیری از فساد تاکید شد.

وی بیان کرد: در این جلسه مقرر شد، تمامی ادارات و دوایر اداره کل در جهت شناسایی گلوگاه‌های فساد اهتمام ورزیده و در جهت رفع آن اقدام کنند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی با اشاره به دومین جلسه کارگروه با عنوان «حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع» که در محل اداره امور ترمینال‌های فرودگاه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در این نشست، اعضای کارگروه ضمن تبیین و تشریح وظایف کلیه نمایندگان واحدهای مختلف فرودگاهی، پیگیری جدی حقوق مسافران و شهروندان و ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مسافران و زائران  را خواستار شدند.

امانی بنی گفت: در این جلسه، نصب فوری تابلوهای منشور حقوق مسافران در کلیه ترمینال‌ها،  برنامه‌ریزی مدون جهت سهولت خدمات‌دهی مناسب به معلولان و افراد توانخواه ، پیگیری نصب دستگاه‌های نظر سنجی در نقاط مختلف فرودگاه به تصویب رسید.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو