پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به ۲۸ پرواز

تاریخ خبر: // کد خبر: 330577 // // // // //


افزایش پروازهای فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به ۲۸ پرواز

با برقراری پرواز تهران-بیرجند-تهران هواپیمایی کارون تعداد پروازهای فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی از هفته‌ای ۲۶ پرواز به هفته‌ای ۲۸ پرواز افزایش یافت


افزایش پروازهای فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی به ۲۸ پرواز

صبح امروز طی مراسمی در فرودگاه بیرجند، ورود اولین پرواز هواپیمایی کارون به این فرودگاه مورد استقبال مسئولین آن قرار گرفت. مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌جنوبی در این جلسه که با حضور معاون بازرگانی و خدمات فرودگاهی هواپیمایی کارون برگزار شد، گفت: طی رایزنی‌هایی و تلاش‌های صورت گرفته توسط این اداره کل جهت افزایش پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند پرواز چهارشنبه صبح در مسیر تهران-بیرجند-تهران توسط هواپیمایی کارون برقرار شد.

عظیم طهماسبی افزود: طی مکاتباتی که با کلیه ایرلاین‌های فعال در کشور داشتیم چند ایرلاین همکاری خود را با این اداره کل اعلام نمودند که از بین شرکت‌های یادشده هواپیمایی کارون که ناوگان پرواز آن غالباً هواپیماهای بدنه متوسط است مورد موافقت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه توسعه استان خراسان‌جنوبی در گرو اتصال این استان به مراکز اقتصادی،سیاسی و اجتماعی است، تصریح کرد: استان خراسان‌جنوبی دارای ظرفیت مناسبی در حوزه‌های مختلف گردشگری،معدن،کشاورزی و غیره بوده و توسعه حمل‌ونقل هوایی کمک شایانی به پیشرفت این استان خواهد نمود .

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌جنوبی ضمن تأکید به انجام پروازها بدون تأخیر و جلب رضایت مردم و مسافرین عنوان داشت: این اداره کل آماده برقراری پروازها در دیگر مسیرهای مورد تقاضای مردم شریف همچون زاهدان، کیش، قشم و غیره و همچنین افزایش پرواز در مسیر تهران و مشهد در روزهای هفته که نیاز به افزایش پرواز است را دارد .

گفتنی است پرواز فوکر۱۰۰ هواپیمایی کارون روزهای چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ از تهران به سمت بیرجند پرواز کرده ساعت ۸:۰۰ وارد فرودگاه بیرجند شده و ساعت ۸:۴۵ بیرجند را به مقصد تهران ترک خواهد نمود.

با برقراری این پرواز، تعداد پروازهای استان از هفته‌ای ۲۶ به هفته‌ای ۲۸ پرواز افزایش یافت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو