پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری پرواز صبحگاهی از رشت به تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 330593 // // // // //


برقراری پرواز صبحگاهی از رشت به تهران

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران با اشاره به درخواست مردم گیلان برای برقراری پرواز صبحگاهی از رشت به تهران گفت: استقرار یک فروند هواپیما در فرودگاه سردار جنگل رشت به‌عنوان پایگاه پروازی از اولویت‌ها خواهد بود.


برقراری پرواز صبحگاهی از رشت به تهران

نشست مشترک سید محسن میرحسینی سرپرست اداره کل فرودگاه استان گیلان، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و کاپیتان برخور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران امروز در دفتر مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تشریح ظرفیت‌های اقتصادی گیلان ازجمله صنعت گردشگری، منطقه آزاد انزلی و صنایع تجاری، صنعتی و کشاورزی اظهار کرد: در سنوات گذشته پروازهای صبح از رشت به تهران برقرار بود ولی در چند سال اخیر مردم گیلان جهت تردد هوایی از رشت به تهران مشکل‌دارند و می‌طلبد این پرواز مجدداً برقرار شود.

کاپیتان برخور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی نیز، مسیر هوایی رشت را سودده دانست و اظهار کرد: با بررسی پروازهای هفتگی تهران به رشت، زمان‌های پرواز را به‌تناسب نیاز مردم استان گیلان برنامه‌ریزی خواهیم کرد و استقرار یک فروند هواپیما در فرودگاه سردار جنگل رشت به‌عنوان پایگاه پروازی از اولویت‌ها خواهد بود.

سید محسن میرحسینی سرپرست اداره کل فرودگاه استان گیلان نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های هوانوردی و توزیع پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت اظهار کرد: این فرودگاه از زیرساخت‌های فرودگاهی، هوانوردی و سیستم‌های کمک ناوبری بسیار مناسبی جهت پذیرش پروازها برخوردار است و با بررسی توزیع پروازها در هفته، زمان‌های متعددی برای پذیرش پروازهای جدید وجود دارد.

وی استقرار یک فروند هواپیما جهت انجام پروازهای صبحگاهی را از نیازهای مردم گیلان دانست و گفت: با توجه به درخواست‌های مردم گیلان، استقرار یک فروند هواپیما در فرودگاه رشت می‌تواند علاوه بر پروازهای صبحگاهی به مقصد تهران در خصوص پرواز به مقاصد جدید و پروازهای کانکشن (با توجه به ظرفیت‌های موجود) نیز مؤثر واقع شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو