پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اورژانس هوایی خارگ دوباره برقرار می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 330716 // // //


اورژانس هوایی خارگ دوباره برقرار می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با رایزنی صورت گرفته برای اختصاص آشیانه بالگرد اورژانس، پرواز اورژانس هوایی برای خدمت به مردم خارگ از مهرماه دوباره برقرار می‌شود.


اورژانس هوایی خارگ دوباره برقرار می‌شود

 سعید کشمیری در نشست با مسئولان بیمارستان خلیج‌فارس و بخشدار ویژه خارگ بیان کرد: دشواری‌هایی را که مردم جزیره خارگ در دوران دفاع مقدس متحمل شدند تا تنها راه درآمد کشور در آن شرایط سخت پابرجا بماند، هیچ‌گاه از یاد نمی‌بریم.
وی با اشاره به‌ ضرورت ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر نقاط استان بوشهر افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی و استراتژیک جزیره خارگ، یکی از اهداف اصلی برقراری و استقرار بالگرد اورژانس ارائه خدمت به مردم این جزیره بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پرواز بالگرد اورژانس۱۱۵ در چند ماه گذشته به جزیره خارگ به دلیل تأیید نشدن مکان موجود برای فرود بالگرد متوقف شد که پس از رایزنی و توافق با نیروی هوایی ارتش، خدمت‌رسانی این بالگرد به مردم این جزیره دوباره برقرار می‌شود.
وی بیان کرد: برای کاهش مشکلات موجود در حوزه بهداشت و درمان خارگ نشستی تخصصی با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و رئیس سازمان اورژانس۱۱۵ بوشهر در دستور کار قرار دارد.
کشمیری با قدردانی از خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت به مردم جزیره خارگ گفت: آنچه برای ما اهمیت دارد ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این جزیره است، زیرا موقعیت جغرافیایی و محدودیت راه ارتباطی آن، مانند سایر نقاط استان نیست.
وی تاکید کرد: پس از افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت، روند ارتقاء خدمات بهداشتی درمانی در جزیره خارگ با جدیت ادامه خواهد یافت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو