پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرپرست فرمانداری: توسعه زیرساخت فرودگاه سبزوار ضروری است

تاریخ خبر: // کد خبر: 330894 // // // خبر مهم


سرپرست فرمانداری: توسعه زیرساخت فرودگاه سبزوار ضروری است

سرپرست فرمانداری سبزوار گفت: در شرایطی که فرودگاه سبزوار پشتیبان فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد است توسعه زیرساخت‌های آن همچون طول باند پروازی ضروری است.


سرپرست فرمانداری: توسعه زیرساخت فرودگاه سبزوار ضروری است

حسین شاد روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید فرودگاه سبزوار افزود: هم اینک فرودگاه این شهرستان از تمامی شرایط لازم و مورد نیاز یک فرودگاه پشتیبان بهره مند نیست.
وی ادامه داد: در صورت افزایش ۸۰۰ متری طول باند پرواز، زمینه فرود هواپیمای‌های پهن پیکر فراهم می شود که این عامل جایگاه فرودگاه سبزوار به عنوان فرودگاه پشتیبان را تقویت می کند.
سرپرست فرمانداری سبزوار گفت: ایمن سازی پیرامون باند فرودگاه سبزوار هم ضروری است چون گودال‌هایی پیرامون فرودگاه است که باید اقدامی در این زمینه صورت بگیرد.
شاد با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی، تجاری و دانشگاهی سبزوار افزود: توسعه زیر ساخت‌های فرودگاهی این شهرستان مسیر توسعه  را بیش از گذشته هموار می کند.
وی اضافه کرد: سبزوار ۱۱ مرکز دانشگاهی و افزون بر ۲۵ هزار دانشجو و  ۸۰۰ عضو هیات علمی دارد و همچنین دانشگاه علوم پزشکی آن به عنوان دانشگاه مادر و پوشش دهنده شهرستان‌های مجاور است که توسعه زیر ساخت‌های فرودگاه به ارتقای این خدمات  منجر می شود.
شاد افزود: در حوزه صنعت و سرمایه گذاری با فراهم شدن زمان سفر کوتاه، ایمن، مستمر و هر روزه بستر سرمایه گذاری در شهرستان سبزوار فراهم می شود.
سرپرست فرمانداری سبزوار گفت: این شهرستان فاصله زمانی کمتر از یک ساعت با هشت شهرستان مجاور دارد که در صورت برقراری پروازهای منظم  می تواند به مسافران شهرستانهای مجاور هم خدمات دهد.
در پایان این مراسم از زحمات علی اصغر روشن بین قدردانی و حسین شادمان به عنوان مدیر فرودگاه سبزوار انتخاب شد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو