پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ورزش پرواز کایت در بین خانواده‌ها به محبوبیت چشمگیری رسیده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 331650 // // //


ورزش پرواز کایت در بین خانواده‌ها به محبوبیت چشمگیری رسیده است

رییس انجمن پرواز کایت گفت: ورزش مفرح پرواز کایت در بین خانواده‌ها به محبوبیت چشمگیری رسیده است.


ورزش پرواز کایت در بین خانواده‌ها به محبوبیت چشمگیری رسیده است

به نقل از روابط عمومی انجمن پرواز کایت، سوزان دولت آبادی، رئیس این انجمن گفت: ورزش مفرح پرواز کایت در بین خانواده‌ها به محبوبیت چشمگیری رسیده و این رشته مفرح باعث شور و نشاط اجتماعی و تحکیم وحدت خانواده می‌شود. با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و دغدغه روحی حاصل از این موضوع در افراد جامعه که منجر به ایجاد استرس و پرخاشگری است ورزش پرواز کایت می‌تواند تاثیر بسزایی در سلامت روانی جامعه داشته باشد. از اینرو اعضای پرتلاش این انجمن و همچنین نمایندگان متناظر استانها طبق برنامه اعلامی از سوی انجمن پرواز کایت کشور اقدام به برگزاری جشنواره و همایشاتی با این رویکرد می‌باشند.

رییس انجمن پرواز کایت افزود: در زمان برگزاری پویش ملی آماده باش فدراسیون ورزشهای همگانی  که از 10 مرداد لغایت 30 شهریور انجام پذیرفت انجمن پرواز کایت همسو با اهداف این پویش در جهت گسترش این رشته سیاستگذاری و برنامه‌ریزی نمود که بنا به گزارش کارشناسان این حوزه خانواده‌های بسیاری به جمعیت علاقه‌مند به این رشته اضافه شده است. نظارت و ارزیابی از  فعالیتهای نمایندگان متناظر استانها بعمل آمده است و متعاقبا رتبه بندی استانها اعلام می‌شود تا نمایندگان کم فعالیت دلیل عدم فعالیت خودشان را در بازه زمانی مشخص بصورت مکتوب به فدراسیون ورزشهای همگانی اعلام نمایند.

او در ادامه گفت: افرادی که آشنایی چندانی با این رشته ندارند تصورشان از این فعالیت یک بادبادک ساده است در صورتی که کایت بسیار گسترده می‌باشد که در دنیا طرفداران زیادی را به خود جلب نموده و به همین منظور با تلاش اعضای این انجمن چندین زیر مجموعه به آن اضافه شده است.

دولت آبادی خاطرنشان ساخت که در هفته دفاع مقدس جشنواره‌ای با شعار (ما ملت امام حسینیم) مسابقاتی را همراه با جوایز نفیس برگزار می‌کنند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو