پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تبدیل فرودگاه امام خمینی(ره) به قطب اول منطقه در حمل ونقل بار و مسافر

تاریخ خبر: // کد خبر: 331973 // // //


تبدیل فرودگاه امام خمینی(ره) به قطب اول منطقه در حمل ونقل بار و مسافر

مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اولویت اصلی این شرکت را تقویت موقعیت کشور در شبکه حمل و نقل هوائی بین المللی و افزایش درآمد ناشی از ترانزیت و حمل و نقل کالا و مسافر عنوان کرد.


تبدیل فرودگاه امام خمینی(ره) به قطب اول منطقه در حمل ونقل بار و مسافر

به نقل از روابط عمومی فرودگاه امام خمینی(ره)، نشست مجمع عمومی شرکت شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) با حضور آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی و اعضای هیئت مدیره این شرکت و نمایندگان مجمع به صورت مجازی برگزار شد.

در این جلسه آدم‏ نژاد ضمن تقدیر از عملکرد این شرکت از زمان شیوع و همه‏ گیری بیماری کرونا اظهار داشت: علی‌‏رغم آسیب‏ پذیری بخش حمل و نقل در سال جاری، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، از همه امکانات و ظرفیت‏‌ها جهت ارائه خدمات شایسته و پاسخ‏گویی مناسب به هم‏وطنان و کاربران بخش حمل و نقل هوایی استفاده کرده است.

او از تلاش‌های مسئولان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در بخش امور اقتصادی، مانند افتتاح ترمینال گالری سلام ، احداث و بهره‏ برداری از انبار گمرکی منطقه آزاد و دریافت کد اختصاصی گمرک و استقرار آن و تبادل تفاهم نامه همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد نیز قدردانی کرد.

براساس این گزارش ، محمدمهدی کربلائی، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) هم اولویت اصلی این شرکت را تقویت موقعیت کشور در شبکه حمل و نقل هوائی بین المللی، افزایش درآمد ناشی از ترانزیت و حمل و نقل کالا و مسافر، اشتغال مولد و تبدیل‌شدن به قطب اول حمل و نقل بار منطقه و قطب دوم حمل و نقل مسافر و ایجاد منطقه آزاد تجاری و منطقه ویژه اقتصادی اعلام کرد .

در ادامه هوشنگ یاورپور ، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی نیز گزارش مقایسه ای عملکرد شرکت با اهداف کمی و پیش بینی شده سال ۹۸ را ارائه کرد و سپس گزارش حسابرسی مستقل به مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرائت شد و در نهایت، صورت های مالی سال ۹۸ مورد تأیید قرار گرفت .

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو