پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های نوین سامانه‌های موشکی

تاریخ خبر: // کد خبر: 331976 // // //


افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های نوین سامانه‌های موشکی

همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه دستاورد‌های نوین سامانه‌های موشکی، پدافندی و پهپادی با همکاری نیروی هوافضای سپاه افتتاح می‌شود.


افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های نوین سامانه‌های موشکی

حمیدرضا قریشی رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران با بیان اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند «این جنگ برای ما یک نعمت بود»، اظهار داشت: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در شرایطی که با شیوع کرونا روبرو هستیم همچون سال‌های گذشته و با رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی برنامه‌های هفته دفاع مقدس را برگزار خواهیم کرد.
قریشی افزود: برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس طی شش ماه و تا پایان سال برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارتخانه‌ها بین ۳۶ مرکز بسیج، ۸۸ حوزه و هزار و ۲۰۰ پایگاه تقسیم شده است.
وی در خصوص برنامه‌های بسیج ادارات و و ارتخانه‌ها در هفته دفاع مقدس گفت: دراولین برنامه سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه این سازمان میزبان ۶۰۰ پیشکسوت دوران دفاع مقدس است که همزمان با تجلیل رهبر معظم انقلاب اسلامی از یک میلیون پیشکسوت از آن‌ها نیز تجلیل خواهد شد.
قریشی افزود: در روز اول مهر و همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برنامه فرهنگی در میدان راه‌آهن اجرا خوهد شد و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین سخنرانی خواهند کرد.
رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران بزرگ گفت: نماسشگاه موشک‌ها، پهپاد‌ها، هواپیما‌ها و تجهیزات نظامی که باعث بالندگی و بازدارندگی شده است با همکاری نیروی هوافضای سپاه در میدان راه‌آهن افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه فضایی ایجاد شده که نسل جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شوند، گفت: ما باید به جوانان و نوجوانان بگوییم که ما در جنگ با ۳۶ کشور جنگیدیم و از ۲۷ کشور اسیر داشتیم.
قریشی خاطرنشان کرد: آن باوری که در نسل اول وجود داشت و نسل دوم آن را ادامه داد باید در نسل سوم نهادینه کنیم؛ امروز شهدای مدافع حرم نشان دادند که آن روحیه مقاومت و ایثار وجود دارد و تمامی اهداف نظام را دنبال می‌کنند.
رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران بزرگ گفت: نمایشگاهی در شرکت مخابرات برگزار خواهد شد که در آن ماکت تجهیزات نظامی به نمایش گذاشته خواهد شد؛ همچنین در این نمایشگاه مسابقات مختلفی با موضوع دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری برپایی نمایشگاه به نام چله در وزارت نیرو خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه فعالیت‌هایی که وزارت نیرو در هشت سال دفاع مقدس انجام داده است، به نمایش گذاشته می‌شود.
وی گفت: در روز هفتم مهر میزبان ۶۰۰ نفر از پیشکسوتان سپاه و بسیج تهران خواهیم بود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو