پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | زمین‌های حاشیه فرودگاه جیرفت سند دار می‌شوند

تاریخ خبر: // کد خبر: 332080 // // //


زمین‌های حاشیه فرودگاه جیرفت سند دار می‌شوند

دادستان جیرفت گفت: پس از ورود دادستانی و هماهنگی‌ با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، اداره آب منطقه‌ای و اداره کل فرودگاه‌ها، زمین‌های حاشیه فرودگاه جیرفت سند دار می شوند.


زمین‌های حاشیه فرودگاه جیرفت سند دار می‌شوند

 به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، حسین سلامی در دیدار مسئولان قضائی جیرفت با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان بر ضرورت ساماندهی پرونده‌های کلان بانکی که در اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا در اداره ثبت اسناد در حال اجراست، تاکید کرد و گفت: این اقدام موجب بازگشت تسهیلات بانکی و سرمایه مردم به بیت المال می‌شود.

دادستان جیرفت تاکید کرد: تسریع در صدور اسناد رسمی اراضی ملی خصوصاً در بحث منابع طبیعی جنوب استان کرمان یک ضرورت مهم می‌باشد که مسئولان امر باید در دستور کار ویژه خود قرار دهند.

سلامی ضمن تبیین برنامه‌های اداره ثبت اسناد در بحث جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال و رفع تداخلات، گفت: استفاده از نیروهای متخصص در ادارات شهرستان، کمک بهینه ای به رفع اختلافات ثبتی می‌کند

در ادامه رمضان حقانی سرپرست دادگستری شهرستان جیرفت گفت: اداره ثبت اسناد واملاک با تثبیت و صدور اسناد مالکیت اراضی ملی نقش مؤثری در پیشگیری از دخل و تصرف در این اراضی و تضییع حقوق بیت المال دارد.

همچنین مدیر کل ثبت اسناد واملاک استان گفت: در بحث کاداستر اداره ثبت جیرفت الحمدالله خوب است. این موضوع یکی از برنامه‌های مهم سازمان ثبت است، که مورد رصد معاونت‌ها است و بصورت هفتگی از طریق ویدئو کنفرانس با همکاران جلسه برگزار می‌شود.

علی محمودی گفت: بخش زیادی از اراضی منابع طبیعی در جیرفت سند تک برگ گرفته اند اما همچنان میزان ۴۰۰ هزار هکتار ان اسناد تک برگ نگرفتند که در حال انجام مقدمات دریافت سند هستند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو