پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مظفر: فرایندها را اصلاح و تسهیل امور را در راس برنامه ها قرار دهیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 332694 // // // //


مظفر: فرایندها را اصلاح و تسهیل امور را در راس برنامه ها قرار دهیم

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش بر اصلاح فرایندها در بخش امور کارکنان و همچنین تسهیل و خدمات دهی مناسب به آنان تاکید کرد.


مظفر: فرایندها را اصلاح و تسهیل امور را در راس برنامه ها قرار دهیم

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش بر اصلاح فرایندها در بخش امور کارکنان و همچنین تسهیل و خدمات دهی مناسب به آنان تاکید کرد. احمد مظفر در مراسم معارفه محمد بابازاده معاون رفاهی اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت، با بیان اینکه فرایندها بایستی اصلاح شود، گفت: با توجه به تغییر بنیادی که در بخش امور کارکنان به وجود آمد، دیدگاه ها نسبت به این حوزه کاملا تغییر و امروز به عنوان یک الگوی تغییر برای سایر بخش ها به شمار می آید.

وی با تاکید بر اینکه بایستی فرایندها کوتاه و اصلاح شود، اظهار داشت: روی خوش، نگاه ویژه به کارکنان و تکریم ارباب رجوع از جمله موضوعاتی هستند که می توانند ما را در رسیدن به اهداف شرکت و خدمات دهی بهتر به نیروهای انسانی فعال در شرکت نزدیک تر کند.

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش بیان داشت: کار ارباب رجوع را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم چرا که ما خدمتگزار این سازمان و شرکت هستیم و باید کمک کنیم تا حق و حقوق پرسنل به موقع پرداخت شود.

وی بر حس مسئولیت بیش از پیش مسئولان حاضر در امور کارکنان تاکید کرد و گفت: نسبت به پاسخگویی حساس باشیم و در ارجاع کارها همدیگر را همراهی کنیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات جعفر اسفندیار سرپرست پیشین مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی قدردانی و محمد بابازاده به عنوان معاون رفاهی اداره کل منابع انسانی، آموزش و تشکیلات منصوب شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین