پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ماجرای ممانعت آمریکا از پرواز هواپیمای حامل ماسک ان 95 به ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 334145 // // //


ماجرای ممانعت آمریکا از پرواز هواپیمای حامل ماسک ان 95 به ایران

وزیر بهداشت در گرگان گفت: دیروز توانستم دستور پرداخت سه ماه کارانه پرستاران دو ماه کارانه کادر بهداشتی و پزشک خانواده را بدهم و در رابطه با ارز دارو اتفاقات مثبتی در حال رخ دادن است.


ماجرای ممانعت آمریکا از پرواز هواپیمای حامل ماسک ان 95 به ایران

سعید نمکی صبح امروز در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا در گلستان اظهار کرد: در طول دوران شیوع ویروس کرونا فقط دو بار از امورات ستاد فارغ شده و به خارج از تهران رفتم که امروز یکی از آن روزهای محدود خروجم از ستاد مقابله با کرونای وزارت بهداشت است.
نمکی گفت: ما می‌خواستیم یک ماسک بیاوریم و خوشحال بودیم که ماسک ان۹۵ به داخل کشور ارسال شده اما نیمه شب با بغض به من می‌گفتند سربازان آمریکایی اجازه پرواز را به آن هواپیما نداده اند و روزهایی بود که مرگ را شیرین‌تر از این لحظات می‌دیدم.
وی بیان کرد: اینکه ظرف دو‌ماه از واردکننده ماسک به تولیدکننده و صادرکننده ماسک تبدیل شویم و یک نفر را به دلیل بی‌پولی رها نکرده باشیم و یک نفر را به دلیل پیر بودن از دستگاه قطع نکنیم و دستگاه را به یک جوان وصل کنیم یک افتخار بزرگ است کما اینکه در اروپا چنین اقدامی را انجام دادند.

وزیر بهداشت بیان کرد: خجالت می‌کشم که هشت ماه از کارانه پرستاران را پرداخت نکرده‌ام و به خاطر همه مشکلات موجود سختی و رنج می‌کشم اما درآمدهای کشور و خزانه مملکت به شدت دچار مشکل و کمبود است.
نمکی بیان کرد: دیروز توانستم دستور پرداخت سه ماه کارانه پرستاران دو ماه کارانه کادر بهداشتی و پزشک خانواده را بدهم و در رابطه با ارز دارو اتفاقات مثبتی در حال رخ دادن است.
وی در‌ رابطه با درخواست دستگاه سی‌تی‌اسکن برای گلستان گفت: چهار دستگاه به استان فرستادیم و در‌مدت کوتاهی چهار دستگاه دیگر هم خواهیم فرستاد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو