پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استاندار: ایجاد مانع در مسیر ساخت‌ فرودگاه چابهار به ضرر توسعه است

تاریخ خبر: // کد خبر: 334611 // // //


استاندار: ایجاد مانع در مسیر ساخت‌ فرودگاه چابهار به ضرر توسعه است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد مانع در مسیر طرح ملی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار نه تنها به ضرر توسعه منطقه بلکه عاملی برای سوء استفاده دشمنان و معاندان نظام اسلامی است.


استاندار: ایجاد مانع در مسیر ساخت‌ فرودگاه چابهار به ضرر توسعه است

استاندار سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه با انتقاد از اقدام پایگاه دهم شکاری در ممانعت از ادامه ساخت فرودگاه چابهار گفت: اجرای طرح فرودگاه بین المللی چابهار با مجوز قانونی انجام شده و هیچ تخلف قانونی در اجرای این طرح وجود ندارد.

احمدعلی موهبتی افزود: متاسفانه مدتی است پایگاه دهم شکاری مخالفت خود را با ساخت فرودگاه بین المللی چابهار علنی کرده و با مانع تراشی از ادامه کار جلوگیری می کند.

وی ابراز امیدواری کرد که همه دستگاه ها و نهادهای فعال در سیستان و بلوچستان با سعه صدر همراه و همگام با طرح توسعه منطقه به یاری تمام دستگاههای فعال بشتابند و همچون گذشته پشتیبان توسعه منطقه باشند.

رییس شورای تامین سیستان و بلوچستان با تقدیر از توجه ویژه رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری و هیات دولت به توسعه و پیشرفت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: توسعه سواحل مکران همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و دولت نیز نهایت تلاش خود را برای توسعه و پیشرفت منطقه بکار گرفته اما متاسفانه برخی اقدامها سبب بی اعتمادی مردم به نظام و سوء استفاده دشمنان می شود.

موهبتی از مسوولان دست اندرکار خواست همچون گذشته در روند پیشرفت خدمات شایسته نظام در این استان بیش از پیش همراهی و همکاری کنند و در ساخت فرودگاه بین المللی چابهار که نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت سواحل مکران خواهد داشت همراه و همگام با دولت حرکت کنند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو