پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گزارش ویژه به رئیس‌جمهور برای حمایت ملی از پروژه فرودگاه کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 334683 // // //


گزارش ویژه به رئیس‌جمهور برای حمایت ملی از پروژه فرودگاه کیش

گزارش ویژه ای به رئیس‌جمهور برای بهره مندی از حمایت ملی با هدف سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پروژه ترمینال فرودگاه کیش تهیه می‌شود.


گزارش ویژه به رئیس‌جمهور برای حمایت ملی از پروژه فرودگاه کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید دوره‌ای از پروژه ترمینال در حال ساخت و باند جنوبی فرودگاه کیش، با اعلام این خبر گفت: به تاکید ریاست جمهوری مبنی بر سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پروژه ترمینال فرودگاه کیش، با بهره مندی از حمایت ملی و استفاده از ظرفیت ها و فرصت های موجود، این پروژه بر اساس زمان بندی مشخص شده تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان این که “زمان” در پیشرفت پروژه ترمینال فرودگاه کیش برای سازمان منطقه آزاد کیش از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: با تلاش مضاعف و به کار گیری تیم های کاری، می توان اقدامات موثری در سرعت بخشیدن به پیشرفت و توسعه این پروژه انجام داد.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش نیز گفت: با به کار گیری راه کارهای موثر از جمله پرداخت به موقع صورت وضعیت ها و اجرای دقیق زمان بندی پروژه ها شاهد تحولات عمرانی و زیر بنایی در این منطقه خواهیم بود.

وی همچنین از برگزاری مناقصه محدود و ایجاد رقابت میان تولید کنندگان مطرح کشور، به منظور تامین ورق مورد نیاز پروژه ترمینال فرودگاه کیش خبر داد.

مصطفی خانزادی با بیان این که در حوزه تاسیسات این پروژه اقدامات خوبی در خصوص تامین کابل های مورد نیاز و تکمیل نیروی انسانی انجام شده است افزود: سقف کاذب توسط دو گروه کاری آغاز شده و با انتخاب پیمانکار،‌ چیلرها و هواسازها ظرف دو هفته آینده نصب خواهد شد و در حال حاضر با  ۴۰نفر نیروی انسانی فعال در حوزه تاسیسات، فن کویل ها در حال نصب است.

خانزادی با اشاره به این که شیشه های این پروژه توسط ۲۴ نیروی فعال در حال نصب است اظهار داشت: ۴۰تن ورق زیر سقف آماده شده و حجم عظیمی از ساندویچ پنل‌ها به میزان ۶ هزار متر آماده و تا هفته آینده به کارگاه این پروژه ارسال می‌شود.

علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در خصوص توسعه عرض باند جنوبی این فرودگاه گفت: با راه اندازی کارخانه جدید، آسفالت تولیدی از ۵۰۰ تن در روز به ۱ هزار تن افزایش خواهد یافت که موجب سرعت بخشیدن کار در سطح استاندارد می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: روشنایی باند جنوبی فرودگاه کیش نیز هم زمان با عملیات اجرایی آسفالت در حال انجام است و تا ۲۲ بهمن به بهره برداری خواهد رسید.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو