پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تکذیب دستگیری عاملان حمله به فرودگاه اربیل

تاریخ خبر: // کد خبر: 335166 // // //


تکذیب دستگیری عاملان حمله به فرودگاه اربیل

در حالیکه برخی منابع خبری از دستگیری عاملان حمله به فرودگاه اربیل و چند نفر از عاملان حمله به نهادهای دیپلماتیک در عراق از زبان سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک در عراق خبر داده بودند. وی این خبر را تکذیب کرد.


تکذیب دستگیری عاملان حمله به فرودگاه اربیل

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق به خبرگزاری رسمی این کشور «واع» اطلاعاتی در خصوص حمله راکتی به فرودگاه اربیل ارائه کرد.

تحسین الخفاجی در ارتباط با حمله راکتی به فرودگاه اربیل گفت: «اظهاراتی که درباره دستگیری گروه تروریستی مرتبط با حمله راکتی به استان اربیل با خودروی کیا به عملیات مشترک نسبت داده شد، صحت ندارد».

فرماندهی عملیات مشترک عراق از رسانه‌ها خواست که در نقل اخبار از منابع رسمی دقت بیشتری داشته باشند و از شایعه‌پراکنی خودداری کنند.

روز گذشته، برخی منابع خبری به نقل از فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق گزارش داده بودند که عاملان حمله به فرودگاه اربیل دستگیر شده‌اند.

چهارشنبه شب بود که منابع عراقی گزارش دادند پایگاه نظامیان آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی اربیل هدف حمله راکتی قرار گرفته است.

برخی منابع عراقی گزارش داده بودند، پس از اصابت راکت‌ها، بالگردهای آمریکایی بر فراز منطقه به پرواز درآمدند بطوریکه گفته شد، آمریکایی‌ها در حال انتقال مجروحان هستند؛ با این حال منابع رسمی هنوز این خبر را تأیید نکرده‌اند.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی عراق، فرماندهی عملیات مشترک روز گذشته خبر داده بود که یک گروه تروریستی فرودگاه اربیل را هدف حمله راکتی قرار داده‌ است.

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس (لینک 1)، (لینک 2)


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو