پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دهکده لجستیک یک فرصت فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

تاریخ خبر: // کد خبر: 335670 // // //


دهکده لجستیک یک فرصت فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از ایجاد فرصت فوق‌العاده سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با بهره‌برداری از دهکده لجستیک خبر داد.


دهکده لجستیک یک فرصت فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

مهرداد سالاری بعد از ظهر امروز شنبه در حاشیه بازدید از پروژه دهکده لجستیک و ایستگاه خط بارگیری راه‌آهن کرمانشاه که با حضور استاندار کرمانشاه صورت گرفت؛ اظهار کرد: قرار است ۲۵۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی کرمانشاه به مجموعه راه آهن برای اجرای پروژه عظیم دهکده لجستیک واگذار شود که اکنون مرحله طراحی آن انجام گرفته و پروژه در مراحل واگذاری زمین قرار دارد.

وی افزود: در دهکده لجستیک بخش‌های مختلفی مانند؛ بانک، انبارهای نگهداری کالا، سردخانه‌ها، مجموعه‌های خدماتی و … پیش بینی شده است که یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی محسوب می‌شود.

سالاری ادامه داد: دهکده لجستیک کرمانشاه از یک موقعیت بسیار مناسب برای دسترسی خیلی سریع به راه آهن، فرودگاه و کریدور بزرگراهی برخوردار است.وی در مورد ایستگاه بارگیری راه‌آهن کرمانشاه گفت: این ایستگاه باری به چهار خط ریلی مجهز شده است که در آن کالاهایی مانند سوخت و انواع غلات بارگیری می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: قرار است سکوهای بارگیری غلات و زیرساخت‌های مورد نیاز مانند برق و آب این ایستگاه نیز فراهم شود.

وی ادامه داد: قرار است شبکه ریلی به صورت آنتنی به مراکز مهم تولید کالا مانند پتروشیمی‌های استان، سیمان سامان و مراکز دیگر وصل شود و از این ظرفیت برای توسعه مراکز تولیدی استفاده شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو