پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | توسعه اورژانس هوایی شاخص های امدادی در کردستان را ارتقاء می بخشد

تاریخ خبر: // کد خبر: 335725 // // //


توسعه اورژانس هوایی شاخص های امدادی در کردستان را ارتقاء می بخشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: توسعه زیر ساخت های اورژانس هوایی موجب ارتقاء شاخص های امدادی در کردستان می شود.


توسعه اورژانس هوایی شاخص های امدادی در کردستان را ارتقاء می بخشد

شهرام ملکی صبح امروز یکشنبه (13مهر) در جلسه بررسی امکان سنجی استقرار بالگردهای امدادی و اورژانسی در آشیانه تخصصی فرودگاه سنندج در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل شرایط جغرافیایی و نیز وجود مناطق کمتر توسعه یافته در استان استقرار بالگدر امدادی جهت ارائه خدمات به آسیب دیدگان از حوادث و اتفاقات از مهمترین نیازهای ضروری استان است.

وی افزود: در این راستا با رایزنی های به عمل آمده در چند سال اخیر بالگرد تخصصی امداد و نجات جهت ارائه خدمات امدادی در استان مستقر و تاکنون خدمات مناسبی نیز به مردم استان ارائه شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: وجود خدمات تخصصی اورژانسی موجب شده تا ضریب ارائه خدمات به مصدومان و حادثه دیدگان در استان افزایش چشم گیری داشته باشد.

ملکی خاطرنشان کرد: در این راستا جمعیت هلال احمر، شرکت فرودگاه ها و فوریت های پزشکی و دیگر دستگاه های اجرایی متولی با هماهنگی و همکاری مستمر تلاش کنند تا در زمان بروز حوادث احتمالی در حداقل زمان ممکن خدمات امداد و نجات مناسبی را به آسیب دیدگان ارائه دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان یادآور شد: وجود بیش از هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شریانی و فرعی و روستایی که عمدتا با حجم ترافیک سنگین و از جمله محور شمال به جنوب و شرق به غرب استان نیاز به ارائه خدمات اورژانس هوایی در کردستان را دو چندان می کند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو