پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | محور تشریفات فرودگاه شایسته اصفهان نیست

تاریخ خبر: // کد خبر: 335786 // // //


محور تشریفات فرودگاه شایسته اصفهان نیست

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای الحاق محور تشریفات فرودگاه شهید بهشتی به شهر اصفهان باید اداره مسکن و شهر سازی اقدامات بهتری انجام دهد زیرا این محور شایسته شهر اصفهان نیست و نباید ورودی شهر این گونه باشد.


محور تشریفات فرودگاه شایسته اصفهان نیست

امیراحمد زندآور در یکصد و چهل ویکمین جلسه شورای شهر اصفهان که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان برگزار شد، اظهار کرد: مردم اصفهان در بلاتکلیفی اراضی و املاکی که در طرح‌ها قرار گرفته به سر می‌برند و برخی افراد در خصوص تضییع حقوق شأن معترض هستند، امیدوارم راه و شهرسازی در این باره وارد عمل شود و نتیجه نهایی را به صاحبان املاک اطلاع دهد.

وی ادامه داد: بعضی مراکزحاشیه‌ای به اصفهان الحاق شده که از لحاظ ارتباطات شهری وضعیت خوبی ندارند، مردم برای حل مشکلات به شهرداری مراجعه می‌کنند در حالی که پیگیری‌ها باید در اداره راه و شهرسازی باشد، اما مردم از آن بی خبر هستند که از مسئولان مسکن و شهر سازی انتظار داریم در این خصوص تصمیمات لازم را اتخاذ کنند تا شاهد رضایت ساکنان این مناطق باشیم.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر ادامه داد: در خصوص پرونده‌های کمیسیون ماده ۵۰ و کارگروه هنوز پرونده‌هایی به مدت طولانی در این مسیر مانده و دغدغه‌هایی از سوی شهروندان وجود دارد و تقاضا داریم جلسات ویژه‌ای از سوی راه و شهرسازی انجام شده و دغدغه شهروندان مرتفع شود.

وی تصریح کرد: سوال مهمی که وجود دارد این است که طرح توسعه شهر اصفهان به کجا رسیده و چطور باید توسعه پیدا کند، درواقع باید توسعه افقی و عمودی دراین طرح مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم انجام شوند.

زندآور اضافه کرد: برای الحاق محور تشریفات فرودگاه شهید بهشتی به شهر اصفهان باید اداره مسکن و شهر سازی اقدامات بهتری انجام دهد زیرا این محور شایسته شهر اصفهان نیست و نباید ورودی شهر این گونه باشد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایمنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو