پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کسب رتبه دوم مسابقات هوا فضای کنگره بین المللی IFAC_۲۰۲۰

تاریخ خبر: // کد خبر: 336355 // // // //


کسب رتبه دوم مسابقات هوا فضای کنگره بین المللی IFAC_۲۰۲۰

کارشناس شرکت فولاد شادگان در بخش مسابقات هوا و فضای کنگره بین المللی IFAC_۲۰۲۰ موفق به کسب رتبه دوم شد.


کسب رتبه دوم مسابقات هوا فضای کنگره بین المللی IFAC_۲۰۲۰

صفایی رئیس کمیسیون معاملات فولادشادگان که موفق به کسب این رتبه شده است ، گفت : این کنگره بین المللی به درخواست و حمایت شرکت هواپیماسازی ایرباس فرانسه و دانشگاه Stellenbosch، با حضور ده‌ها تیم از دانشگاه‌های سراسر جهان در کشور آلمان برگزار شد .
وی افزود : تیم مشترک گروه مهندسی برق کنترل با حضور حسین صفایی پور دانشجوی دکترای کنترل و با هدایت دکتر مهدی فروزانفر عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و دانشگاه کالابریا ایتالیا موفق به کسب رتبه دوم شدند.
صفایی پور گفت : فدراسیون بین‌المللی کنترل اتوماتیک (IFAC) در کنگره‌ای که هر ساله برگزار می‌کند، راهکار‌های شناسایی خطا‌های اوسیلاتوری در کنترل پرواز ناوگان هوایی این شرکت را بررسی و مقالات معتبر در این زمینه را به چاپ می‌رساند.
وی افزود: با تکمیل مقاله با موضوع «تشخیص عیوب تدریجی در سیستم‌های حلقه بسته، دارای نویز‌های گوسی و غیرگوسی» و ارسال برای چاپ در نشریه معتبر بین المللی و ارائه طرح در این مسابقات شرکت کردیم که طرح اول با محاسباتی سبک‌تر از دانشگاه delft هلند و طرح دوم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و کالابریا ایتالیا در جایگاه دوم برگزیده شدند و گواهی‌نامه IFAC، شرکت ایرباس و دانشگاه Stellenbosch را از آن‌خود کرد.
وی گفت : با استفاده از این روش و با تشخیص زود هنگام عیب تدریجی بیرینگ الکتروموتور‌ها و یا گیربکس کمپرسور‌ها که از عیوب تدریجی قابل تشخیص در فاز‌های اولیه با هزینه‌های بسیار پایین می‌باشند، از توقف‌های تولیدی و آسیب جدی به تجهیزات جلوگیری به عمل می‌شود .
صفایی پور افزود : این طرح برای حل مشکلاتی که در صنایع، به خصوص تجهیزات برقی مهم و گران‌قیمت همانند ترانسفورماتور‌های قدرت وجود دارد، راه حلی کم هزینه با قابلیت اجرایی بالا است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو