پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شناسایی ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی متخلف در آذربایجان شرقی

تاریخ خبر: // کد خبر: 336764 // // // //


شناسایی ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی متخلف در آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از برخورد با دفاتر خدمات مسافرتی مشارکت‌کننده با گروه‌های طبیعت‌گردی غیرمجاز و لغو مجوز فعالیت آنها خبر داد.


شناسایی ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی متخلف در آذربایجان شرقی

احمد حمزه‌زاده (مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی) با اشاره به تداوم رسیدگی به مسائل و مشکلات دفاتر خدمات گردشگری، اظهار داشت: پیرو جلسات کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در راستای رفع مسائل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، موانع و مسائل جدید طرح ‌شده توسط دفاتر خدمات مسافرتی مورد بررسی قرار گرفت.

او افزود: طی این جلسه وضعیت حقوقی هشت دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بررسی و تعیین تکلیف و در ادامه با تعطیلی آن‌ها موافقت شد.

حمزه‌زاده اظهار داشت: همچنین در این جلسه با بررسی پرونده دفتر خدمات مسافرتی تاوریژ پرواز ایرانیان، مجوز فعالیت این دفتر خدماتی به دلیل تخلفات آئین‌نامه‌ای لغو شد.

او ادامه: همچنین در این جلسه وضعیت دفاتر خدمات مسافرتی که با گروه‌های غیرمجاز طبیعت‌گردی همکاری داشته‌اند، مورد بررسی قرار گرفت، بر این اساس در راستای جلوگیری از تداوم این امر برای دفاتری که با گروه‌های غیرمجاز همکاری داشته‌اند اخطار کتبی صادر شد.

حمزه‌زاده در خاتمه تأکید کرد: تاکنون ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی که به همکاری با گروه‌های غیرمجاز طبیعت‌گردی مشغول بودند شناسایی‌شده است که در صورت تداوم اجرای این امر غیرمجاز مجوز فعالیت آن‌ها لغو خواهد شد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو