پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مجوزهای شهرک فرودگاهی پرندک از سازمان هواپیمائی کشوری دریافت شده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 337244 // // //


مجوزهای شهرک فرودگاهی پرندک از سازمان هواپیمائی کشوری دریافت شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: مجوزهای مربوطه به شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی پرندک از سازمان هواپیمائی کشوری اخذ شده است.


مجوزهای شهرک فرودگاهی پرندک از سازمان هواپیمائی کشوری دریافت شده است

مهدی زندیه‌وکیلی اظهار کرد: شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی در شهر پرندک از توابع شهرستان زرندیه، پروژه‌ای عظیم و قابل توجه در بخش‌های مختلف آموزش هوانوردی و ارائه انواع خدمات در حوزه‌های حمل و نقل، تفریحی و … به شمار می‌رود که مجوزهای مربوط به آن از سازمان هواپیمائی کشوری اخذ شده است.
وی با اشاره به این که مجوزهای مربوط به استان مرکزی نیز اخذ و در حال طی مراحل اداری است، افزود: همکاری و هماهنگی لازم برای صدور مجوزها در بخش عمرانی با سرمایه گذار مربوطه انجام شده و از هیچ تلاشی برای راه اندازی این پروژه فروگذار نخواهیم کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی اظهار کرد: کارگروه زیربنائی مجوزهای لازم را برای سرمایه گذار و مجری پروژه مذکور صادر کرده و مشکل خاصی وجود ندارد و هم اکنون در حال طی مراحل اداری است.
وی بیان کرد: این شهرک قابلیت انجام اجرای طرح‌های مختلف در زمینه‌های متعدد پروازی به لحاظ اقتصادی، گردشگری و .. را دارد که با شروع فعالیت می‌تواند تحولی اساسی در توسعه اشتغال و اقتصاد ایجاد کند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی نیز گفت: اخذ یکی از مجوزهای شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی در شهر پرندک مربوط به کمیسیون ماده 32 (درخواست واگذاری اراضی با کاربری غیر کشاورزی) است.
مجید آنجفی با اشاره به این که درخواست سرمایه‌گذار این پروژه به کمیسیون 32 جهت بررسی ارجاع شده است، افزود: این مهم باید از سوی معاونت عمرانی استانداری مرکزی پیگیری شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو