پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خطوط هوایی مالزی در صورت‌ عدم موفقیت در برنامه تغییر ساختاری خود، تعطیل می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 337640 // // //


خطوط هوایی مالزی در صورت‌ عدم موفقیت در برنامه تغییر ساختاری خود، تعطیل می‌شود

خطوط هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت عدم حمایت اجاره دهندگان هواپیما از آخرین طرح تغییر ساختاری این شرکت، مجبور به تعطیلی خواهد شد.


خطوط هوایی مالزی در صورت‌ عدم موفقیت در برنامه تغییر ساختاری خود، تعطیل می‌شود

مدیر عامل شرکت مادر خطوط هوایی مالزی روز شنبه اعلام کرد که در صورت عدم حمایت اجاره دهندگان هواپیما از آخرین طرح تغییر ساختاری این شرکت، مجبور به تعطیلی خواهد شد.رویترز روز جمعه گزارش داده بود که گروهی از شرکتهای لیزینگ این طرح تغییر ساختاری را رد کرده اند.

ایزام اسماعیل، مدیر اجرایی گروه حمل و نقل هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت تصمیم اجاره دهندگان مبنی بر عدم حمایت از طرح تغییر ساختاری، این گروه “چاره ای جز تعطیل کردن” نخواهد داشت.

آقای ایزام در مصاحبه ای گفت: طلبکارانی وجود دارند که همین حالا توافق کرده اند اما عده دیگری نیز هنوز مقاومت می کنند و گروه دیگر هنوز مردد هستند.

“من باید کسانی را که مردد هستند با آنهایی که توافق کرده اند همسو کنم. من می دانم که مقدار قابل توجهی از طلبکاران توافق کرده اند.

ایزام در ادامه تأکید کرد که این طرح قرار است ترازنامه این شرکت هواپیمایی را طی 5 سال بازسازی کرده و با فرض بازگشت تقاضا در بازارهای داخلی و جنوب شرقی آسیا تا سه ماهه دوم و سوم سال 2022 به سطح سال 2019، در سال 2023 به نقطه تعادل سود و هزینه برسد.

این در حالی است که به گفته منابع آگاه، اجاره دهندگانی که ادعا می کنند مالک 70 درصد هواپیماهای اجاره شده به این گروه هواپیمایی هستند، این طرح را “نامناسب و دارای نقص مهلک” خوانده و متعهد شده اند که آن را به چالش بکشند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو