پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تقدیر مشاور رییس جمهوری از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 337870 // // //


تقدیر مشاور رییس جمهوری از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اهدای لوحی از تلاش های چشمگیر مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در افتتاح طرح های ملی تقدیر کرد.


تقدیر مشاور رییس جمهوری از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

در متن لوح تقدیر بانک خطاب به دکتر نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه آمده است: امروز مفتخرم که رخداد باشکوه افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه که در حضور جناب آقای دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، مهر تاییدی شد بر همت والای همکاران ارزشمندم در دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که سال ها است با وجود تمام محدودیت ها و کمبودها مستدام و مقاوم در راستای عمران و آبادانی این اقلیم های زرخیز تلاش کردند.
وی افزود: خدای بزرگ را شاکرم که نقش مهم این مناطق در توسعه اقتصادی کشور  در دولت تدبیر و امید بارزتر دیده شد و همانطور که ریاست محترم جمهور نیز تائید کردند با درایت و مداومت” چهره مناطق امروز دگرگون شده است.
ما توانستیم با در کنار هم بودن نمای متقاوتی را از توسعه درون زا و برون گرا بر پایه اقتصاد آزاد ارائه دهیم که بدون شک از ضروریات پیشرفت ایران عزیزمان هست و خواهد بود.
در بخش پایانی تقدیر نامه مشاوررییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام آورده شده: بدینوسیله از خدمات و تلاش های چشمگیر جنابعالی و مجموعه همکاران در اجرای باشکوه و موثر افتتاح افتتاح طرح های ملی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صمیمانه قدردانی می نمایم، توفیقات روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت منطقه ویژه پیام


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو