پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز گرگان- بندرعباس برقرار شد/ تلاش برای برقراری پروازهای خارجی

تاریخ خبر: // کد خبر: 337902 // // //


پرواز گرگان- بندرعباس برقرار شد/ تلاش برای برقراری پروازهای خارجی

مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری پرواز گرگان- بندرعباس خبر داد و گفت: رایزنی‌ها برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان ادامه دارد.


پرواز گرگان- بندرعباس برقرار شد/ تلاش برای برقراری پروازهای خارجی

علی متانت  اظهار کرد: از هفتم آبانماه خط پروازی جدید فرودگاه گرگان به مقصد بندرعباس برقرار شده و این پرواز هر هفته انجام می‌شود.وی با اشاره به اینکه تداوم و پایداری این خط پروازی به استقبال مردم بستگی دارد، افزود: این خط جدید چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه از بندرعباس به گرگان و ۱۸ و ۱۰ دقیقه همان روز از گرگان به مقصد بندرعباس پرواز می‌کند.

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان با بیان اینکه افزایش خطوط پروازی از فرودگاه گرگان در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: از ۲۰ شهریور به بعد مسیر پروازی گرگان به زابل از یک پرواز در هفته به دو پرواز افزایش یافته و پرواز گرگان چابهار برقرار شده است.

وی با اشاره به اینکه در هفته ۶۳ سورت پروازی و در ماه بیش از ۲۰۰ سورتی پرواز از فرودگاه گرگان برقرار است، اضافه کرد: هم‌اکنون پرواز از فرودگاه گرگان به چابهار، کیش، زاهدان، زابل، مشهد و تهران در حال انجام است.

متانت با این توضیح که تلاش و رایزنی برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان در حال انجام است، تصریح کرد: برقراری پرواز ایران- اکتائو از فرودگاه گرگان در حال بررسی است و همچنین جلساتی با میراث فرهنگی گلستان و آژانس‌های مسافرتی برای برقراری پروازهای گرگان- استانبول با بهره‌گیری از هواپیماهای بدنه متوسط برگزار شده است.

وی با بیان اینکه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۴۰ درصد افزایش پرواز و همچنین افزایش آمار بار و مسافر جابجا شده از فرودگاه استان را شاهد هستیم، گفت: در حال حاضر به طور میانگین ماهانه ۲۰ هزار مسافر از فرودگاه گرگان جابه‌جا می‌شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو