پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بلیت رستوران A۳۸۰ هواپیمایی سنگاپور نیم ساعته فروش رفت

تاریخ خبر: // کد خبر: 338010 // // //


بلیت رستوران A۳۸۰ هواپیمایی سنگاپور نیم ساعته فروش رفت

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز اعلام کرد همه صندلی های هواپیمای سوپرجامبوی A۳۸۰ که به مدت کوتاهی به رستوران تبدیل شده است، ظرف مدت ۳۰ دقیقه رزرو شدند.


بلیت رستوران A۳۸۰ هواپیمایی سنگاپور نیم ساعته فروش رفت

در پی زمین گیر شدن پروازها تحت تاثیر شیوع پاندمی ویروس کرونا، شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تلاش کرده راه های جدیدی را برای درآمدزایی ابداع کند و در همین راستا دو فروند هواپیمای سوپرجامبوی A۳۸۰ که در فرودگاه چانگی پارک شده اند در روزهای ۲۴ و ۲۵ اکتبر (سوم و چهارم آبان) موقتا به رستوران تبدیل شدند.

غذا در بخش سوییت ۶۴۲ دلار سنگاپور (۴۷۴ دلار آمریکا) و صندلی ها در بخش بیزنس کلاس ۳۲۱ دلار سنگاپور، در بخش پریمیوم اکونومی ۹۶ دلار و ۳۰ سنت و در بخش اکونومی ۵۳ دلار و ۵۰ سنت قیمت دارد. مشتریان می توانند برای پرداخت هزینه از برنامه وفاداری این شرکت هم استفاده کنند.

سنگاپور ایرلاینز در بیانیه ای اعلام کرد حدود نیمی از صندلی ها در هر کدام از این هواپیماها مطابق با دستورالعمل رستوران ها در مورد محدودیت گروهی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای صرف غذا موجود هستند.

این شرکت هواپیمایی قصد دارد به دلیل تقاضای بالا، لیست انتظاری را از ساعت شش بعدازظهر روز دوشنبه به وقت محلی ایجاد کند. در سرویس پرواز معمولی، هواپیمای A۳۸۰ گنجایش ۴۷۱ مسافر را دارد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، سنگاپور ایرلاینز در سه ماهه منتهی به ژوئن ۸۲۷ میلیون دلار ضرر خالص متحمل شد و حدود ۲۰ درصد از کارکنانش را اخراج گرد. این شرکت همچنین مجموعه ای از غذایی فرست کلاس و بیزنس کلاس را می فروشد و حتی سرویسی برای سرو غذا به مشتریانش در خانه هایشان دارد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو