پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرعت توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام افزایش یافت

تاریخ خبر: // کد خبر: 338095 // // //


سرعت توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام افزایش یافت

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به سال «جهش تولید» از عزم‌ جدی منطقه پیام با هدف رشد زیر ساخت‌ها و فراهم نمودن زمینه استقرار بیشتر واحدهای تولیدی، صنعتی و اشتغال خبر داد.


سرعت توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام افزایش یافت

«نادر ثناگو مطلق» با اشاره به ایجاد حدود ۳۰۰  فرصت شغلی ثبت شده از ابتدای سال جاری تاکنون در پیام اظهار داشت: رشد این زیر ساخت‌ها موجب شده تا شاهد تمایل روزافزون سرمایه گذاران در منطقه باشیم، به گونه‌ای که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰ قرارداد سرمایه گذاری در پیام منعقد شده است.

وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین گام‌ها برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در پیام، راه اندازی فازچهارم در هفت پهنه بوده که از این میزان تاکنون زیر ساخت‌های سه پهنه آماده سازی شده است.

ثناگو مطلق گفت: رشد بیش از ۸۵ درصدی تامین برق نواحی ۲و هفت این فاز، شبکه روشنایی بلوار ۹۰ متری  و تامین  آب مورد نیاز برای ۳۰ هکتار از این نواحی صنعتی از جمله اقدامات صورت گرفته برای توسعه زیر ساخت‌ها  در فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بوده است.

وی ادامه داد:عملیات عمرانی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به مساحت ۱۶۵ هکتار از سال گذشته آغاز که به عنوان نقطه طلایی منطقه محسوب و در آینده نه چندان دور می‌تواند به عنوان نخستین شهرک حوزه فناوری‌های ارتباطاتی و اطلاعاتی در کشور مطرح شود.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: شهرک سلامت، فناوری‌های دانش بنیان، لجستیک و انبارداری، اداری، بورس، بانک و بیمه از جمله واحدهایی است که در این فاز در حال راه اندازی است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو