پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رایزنی مدیرکل فرودگاه لارستان برای راه اندازی آزمایشگاه تست مسافران خارجی

تاریخ خبر: // کد خبر: 338154 // // //


رایزنی مدیرکل فرودگاه لارستان برای راه اندازی آزمایشگاه تست مسافران خارجی

در جلسه مدیر کل فرودگاه لارستان با دانشکده علوم پزشکی لارستان موضوع راه اندازی آزمایشگاه تخصصی مسافران خارجی در این شهرستان مورد پیگیری قرار گرفت.


رایزنی مدیرکل فرودگاه لارستان برای راه اندازی آزمایشگاه تست مسافران خارجی

مدیرکل و تعدادی از مسئولین فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی(ره) لارستان با سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان دیدار کردند.

مدیرکل فرودگاه لارستان در این دیدار ضمن عرض تبریک انتصاب سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان، با اشاره به تعامل و همکاری شایسته اداره کل فرودگاه لارستان و دانشکده علوم پزشکی لارستان، عنوان کرد: روند اجرای پروتکلهای بهداشتی و تکریم مسافر با جدیت بیشتر ادامه پیدا خواهد کرد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان نیز در این دیدار، ضمن عرض تبریک کسب رتبه برتر فرودگاه لارستان در خصوص اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی در بین فرودگاههای کشور، گفت: این امر باعث رضایت و افتخار است.

رضایی همچنین ضمن تشکر از همکاری متقابل بویژه در این مدت بیان کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا و رفاه حال مسافران هرگونه اقدامی که لازم باشد انجام می شود.

در این جلسه در زمینه آزمایشگاه تخصصی انجام تست مسافران مقاصد خارجی نیز بحث وتبادل نظر شد که سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان اظهار داشت: با پیگیریهای بعمل آمده، این آزمایشگاه نیز بزودی راه اندازی می شود.

گفتنی است از زمان شروع بیماری کرونا ،بدلیل تردد مسافران داخلی و خارجی، همکاری بسیار نزدیکی بین فرودگاه و دانشکده برقرارشده است به نحوی که پرسنل بهداشت ودرمان بصورت مداوم در این فرودگاه مستقر و اقدامات ونظارتهای لازم درخصوص کنترل و جلوگیری ازشیوع ویروس کرونا را انجام می دهند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت میلاد لارستان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو