پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش قیمت پروازها به زیان ناوگان هوایی/قول حمایتی برخی مسئولان

تاریخ خبر: // کد خبر: 338195 // // //


افزایش قیمت پروازها به زیان ناوگان هوایی/قول حمایتی برخی مسئولان

مدیرکل فرودگاه های بیرجند با اشاره به اینکه در حال حاضر پروازهای فرودگاه بیرجند افزایش قیمت نداشته است، گفت: افزایش قیمت بی‌شک استقبال مردم از ناوگان هوایی را کاهش خواهد داد.


افزایش قیمت پروازها به زیان ناوگان هوایی/قول حمایتی برخی مسئولان

عظیم طهماسبی اظهار کرد: قیمت بلیط پروازهای فرودگاه بیرجند فعلاً افزایشی نداشته است و نرخ نامه جدیدی که مطرح شده بود لغو شده است. مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه افزایش یا عدم افزایش قیمت بلیط پروازهای فرودگاه بیرجند در آینده منوط به دو مؤلفه است، بیان‌کرد: تصمیم ستاد ملی کرونا و برنامه زمستانی شرکت‌هایی هواپیمایی مؤلفه ها این حوزه هستند.

طهماسبی ادامه‌داد: اگر تصمیم ستاد ملی کرونا بر این باشد که باید پروازها با استفاده از ۶۰ درصد ظرفیت هواپیماها صورت گیرد بی شک از آبان ماه افزایش قیمت صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولین قول حمایت در این خصوص را داده‌اند، گفت: در هر حال برای وضعیت قیمت بلیط‌ها باید منتظر آینده باشیم.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در حال حاضر در طول هفته از فرودگاه بیرجند ۲۶ پرواز صورت می‌گیرد که چهار پرواز به مقصد مشهد و مابقی پروازها به مقصد تهران انجام می‌شود.

طهماسبی یادآور شد: در حال حاضر قیمت بلیط پرواز بیرجند به تهران بین ۲۳۰ تا ۴۶۰ هزار تومان و بیرجند به مشهد هم بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت بلیط هواپیما بی‌شک استقبال مردم از ناوگان هوایی را کاهش می‌دهد، گفت: علاوه بر مردم حتی سازمان‌ها و ادارات دولتی نیز برای کاهش هزینه‌ها در سفرهای کاری و مأموریتی کارکنان کمتر از ناوگان هوایی استفاده خواهند کرد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو