پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | درخواست رانندگان تاکسی فرودگام امام برای افزایش کرایه‌ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 338418 // // //


درخواست رانندگان تاکسی فرودگام امام برای افزایش کرایه‌ها

یک راننده تاکسی فرودگاه امام وضعیت رانندگان رانندگان فرودگاه امام را بسیار سخت و نگران‌کننده توصیف کرد که به علت حذف یا کاهش پروازهای این فرودگاه به وجود آمده است.


درخواست رانندگان تاکسی فرودگام امام برای افزایش کرایه‌ها

یک راننده تاکسی فرودگاه امام وضعیت رانندگان رانندگان فرودگاه امام را بسیار سخت و نگران‌کننده توصیف کرد که به علت حذف یا کاهش  پروازهای این فرودگاه به وجود آمده است.

این راننده تاکسی فرودگاه در پیامی در شبکه‌های اجتماعی با بیان این مطلب تاکید کرد: دغدغه اصلی رانندگان کرایه بسیار ناچیزی است که برای تاکسی‌های فرودگاه امام در نظر گرفته شده که نیمی از آن هم صرف (دو قلم) بنزین و کمیسیون می‌شود، که آن هم 2 الی 3 روز یک نوبت با مسیر، یکسر خالی نصیب رانندگان می‌شود.

وی با بیان این‌که هزینه لوازم یدکی تاکسی‌های فرودگاه امام که خودروهایی خارجی از جمله تویوتا و رنو هستند بر مبنای دلار محاسبه و عرضه می‌شود، افزود: لازم است برای حل مشکلات این رانندگان با توجه به هزینه‌های زندگی و تورم افسار گسیخته اقدامی انجام شود.

این راننده تاکسی فرودگاه عنوان کرد: مسافری که حاضر است به مقصد ترکیه، با قطر ایرلاین مبلغ 108,500,000 تومان بدهد (هزینه‌های خروجی و دیگر بماند) چرا نباید هزینه تاکسی را به نرخ واقعی پرداخت کند؟

او گفت: چرا رانندگان  باید ملاحظه جیب مسافران را با دریافت کرایه غیر واقعی نموده در حالی که بسیاری از همین مسافران می‌گویند اگر کرایه به طور قانونی افزایش یابد آن را پرداخت می‌کنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر کرایه تاکسی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام  198  هزار تومان تعیین شده است اما تاکسی‌های فرودگاه امام مجبور به دریافت 90 هزار تومان هستند، عنوان کرد: نه رانندگان فرودگاه امام دنبال مال اندوزی هستند و نه با این کرایه‌ها می‌شود کوچکترین مایحتاج را تهیه کرد.

وی تاکید کرد: رانندگان فرودگاه امام با مشکلات اقتصادی و فروپاشی خانواده مواجه شده‌اند آنان و خانواده‌های‌شان زندگی نمی‌کنند، بلکه تحمل می‌کنند و زجر می‌کشند.

این راننده افزود: با سرمایه بالای 800 میلیون تومانی خودرو و بیمه ثالث و لوازم یدکی و بیمه بدنه تا مبلغ 16 میلیون تومان با ماهی 15 سرویس مستمر و با میانگین کرایه 120 تومن و کسر هزینه‌ها، چیزی برای اقتصاد خانواده نمی‌ماند و البته بعداز 12 سال خودرو فرسوده و بی‌ارزش روی دست این راندنگان می‌ماند و باید از ناوگان خارج شوند.

وی تاکید کرد: تقاضای رانندگان فرودگام امام افزایش کرایه‌ها تا بیش از 50 درصد مبالغ فعلی است.


منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید




آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو