پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و رئیس سازمان هواپیمایی به مناسبت ایام سوگواری پایان ماه صفر

تاریخ خبر: // کد خبر: 338499 // // //


پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و رئیس سازمان هواپیمایی به مناسبت ایام سوگواری پایان ماه صفر

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و رئیس سازمان هواپیمایی در پیام هایی جداگانه ایام سوگواری پایان ماه صفر را تسلیت گفتند.


پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و رئیس سازمان هواپیمایی به مناسبت ایام سوگواری پایان ماه صفر

متن پیام تسلیت سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مناسبت رحلت جانسوز رسول گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع):

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی رحلت جانسوز رسول گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

متن پیام سیاوش امیرمکری بدین شرح است:

«در واپسین روزهای ماه صفر دل‌های مسلمانان در سوگ رحلت جانسوز رسول گرامی اسلام (ص) و شهادت دو ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت غرق اندوه و ماتم است.

پیامبرِ خاتمی که پیام آور نور و رستگاری، سرچشمه روشن حیات، سفیر هدایت و کامل و تمام کننده مکارم اخلاق بود و رسالت پر برکتش، مسیر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی به سوی تفکر و تعقل و مهرورزی تغییر داد و زندگانی پر بار کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا(ع) نیز، جلوه‌های ایثار را برای زنده نگه داشتن آزادگی به تصویر کشید.

ضمن عرض تسلیت این ایام، به همه‌ی پیروان حق و راستی به ویژه همکارانم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، از خداوند منّان می‌خواهم، به برکت نام پیامبر اکرم(ص) و اولاد طاهرینش و به قداست اشک‌هایی که در عزای آل طاها جاری گشته و می‌گردد، باران رحمت و سلامتی خود را در این روزهای سختِ کرونایی، به کشور عزیزمان ایران نازل گرداند.»

*****

متن پیام تسلیت تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی به مناسبت ۲۸ ماه صفر، سالروز رحلت جانگداز پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا (ع):

بسمه تعالی

سلام و صلوات بر حضرت محمد (ص) و خاندان مطهر ایشان

پیشوای خوبی ها، خاتم نبوت، رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) و اهل بیت ایشان، آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حق تعالی هستند و شناخت شخصیت جامع و کامل و زندگی ایشان بهترین ره توشه برای پویندگان راه حق و حقیقت است و بشر را به سوی سعادت دنیوی و اخروی رهنمون می سازد.
تاسی به پیامبر اخلاق و مهربانی ها به زمان و مکان محدود نمی شود چرا که پیامبر اسلام در طول رسالتشان با توجه به قرار گرفتن در برابر آماج تهدیدها و توطئه ها از سوی دشمنان و مشرکان، با توکل به حضرت باری تعالی، استقامت، صبر و بردباری، هوشیاری، درایت واخلاص در برابر تمامی مشکلات استقامت نمودند و دین اسلام را جاودانه ساختند و برهمین اساس در همه اعصار الگویی تمام عیار برای مسلمانان جهان هستند.
اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم ماه صفر، سالروز رحلت عزیزترین خلق برگزیده خدا، حضرت محمد(ص)، شهادت سبط اکبر، کریم آل طه، امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا (ع) را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه همکارانم در صنعت حمل و نقل هوایی تسلیت عرض می نمایم.
در شب عروج آسمانی اش به سوگ می نشینیم و با یاری خداوند متعال و تاسی از ویژگی های آن بزرگوار در برابر تمامی فشارهایی که از سوی مستکبران و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی بر صنعت حمل و نقل هوایی وارد می شود به پیروزی و سرافرازی دست خواهیم یافت.

آمین یا رب العالمین

 

منبع با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها / سازمان هواپیمایی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو