پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جزئیات قرارداد پیمانکاری نیرو‌های فرودگاه امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 338500 // // //


جزئیات قرارداد پیمانکاری نیرو‌های فرودگاه امام خمینی (ره)

کربلایی گفت: فرودگاه امام خمینی (ره) با ۲۰ شرکت پیمانکاری قرارداد دارد که بخش عمده از نیرو‌های فرودگاه حقوقشان از این شرکت پرداخت می‌شود


جزئیات قرارداد پیمانکاری نیرو‌های فرودگاه امام خمینی (ره)

کربلایی مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در برنامه شبکه خبر با بیان اینکه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با دو نوع پرسنل کارگر و کارمند ما مواجه هستیم، گفت: بخشی از این افراد رابطه استخدامی شان رسمی هستند و حدود ۷۰۰ نفر مستقیماً با شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرارداد دارند که طبق قانون حقوق این کارمندان پرداخت می‌شود و تاکنون هیچ مشکلی برای پرداخت حقوق این افراد وجود ندارد.

او ادامه داد: تعداد زیادی از نیروی کار برای شهر فرودگاهی توسط شرکت‌های پیمانکاری برای ما تامین می شوند نیروهای خدمات فنی و خدمات مختلفی که برای شهر فرودگاهی در نظر گرفته شده است.

کربلایی بیان کرد: حدود ۲۰ شرکت پیمانکاری برای شرکت برای ما نیرو تعیین می‌کنند برای کارهای مختلف وتا کنون گزارشی مبنی بر اینکه حقوق کارکنان این شرکت ها از ابتدای امسال تغییر نکرده است.

مدیر عامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار کرد: یک شکایت از یکی از شرکت ها به ما ارسال شده که در حال رسیدگی است و فکر می‌کنم به زودی رفع شود.

کربلایی درباره این شکایت هم گفت: یکی از شرکت های طرف قرارداد با ما است که در حال رسیدگی به این شکایت هستیم.

او درباره این شکایت که یکی از کارمندان فرودگاه امام خمینی (ره) که اعلام کرده شرایط تغییر نمی کند، گفت: قرارداد این افراد با فرودگاه نیست و قرارداد با شرکت پیمانکاری است که خدماتی را برای فرودگاه تامین می کند و فرض کنید این شرکت ۴۰۰ نیروی دارد و قرارداد آنها با شرکت پیمانکاری است که حقوق آنها را باید تامین کند.

او ادامه داد: قرارداد این نیروها با شرکت های پیمانکاری است به طور مثال کار خدمات و نظافت فرودگاه بر عهده یک شرکتی است که با ۴۰۰ کارمند قرارداد منعقد کرده است.

کربلایی اظهار کرد: فرودگاه امام خمینی (ره) ناظر بر قرارداد تمامی شرکت های پیمانکاری است و در هنگام قرارداد با ابن شرکت ها همواره اعلام می شود که تمامی حقوق کارگران باید به صورت کامل رعایت شود و در صورت تخلف و یا شکایت به صورت کامل رسیدگی می شود.

مدیر عامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصریح کرد: شرکت پیمانکاری که تخلف آن برای ما محرز شده به صورت کامل رسیدگی و برخورد می شود و باید هرچه سریعتر حقوق این کارگران پرداخت شود و در صورتی که به این موضوع و رفع مشکلات رسیدگی نشود طبق مفاد قانونی با آنها برخورد خواهد شد و شرکت جدید جایگزین آن می شود.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو