پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خطوط هوایی دلتای آمریکا خرید هواپیما از ایرباس را عقب انداخت

تاریخ خبر: // کد خبر: 338564 // // // //


خطوط هوایی دلتای آمریکا خرید هواپیما از ایرباس را عقب انداخت

خطوط هوایی دلتا با اقدامی که به ضرر شرکت هواپیماسازی ایرباس خواهد بود، قراردادهای خود برای خرید هواپیما به ارزش ۵ میلیارد دلار را به پس از سال ۲۰۲۲ موکول کرد.


خطوط هوایی دلتای آمریکا خرید هواپیما از ایرباس را عقب انداخت

خطوط هوایی دلتا با اقدامی که به ضرر شرکت هواپیماسازی ایرباس خواهد بود، قراردادهای خود برای خرید هواپیما به ارزش 5 میلیارد دلار را به پس از سال 2022 موکول کرد چرا که این خطوط هوایی آمریکا درپی بحران ویروس کرونا تا سال ها با تقاضای پایین برای سفرهای هوایی مواجه خواهد بود.

دلتا روز سه شنبه با انتشار گزارشی که نتایج عملکرد سه ماهه بدتر از حد انتظار را نشان می داد، اعلام کرد که این توافق شامل حدود 2 میلیارد دلار خرید هواپیما می شود که قرار بود امسال تحویل داده شود.

این شرکت هواپیمایی بدون اشاره به تعداد کل هواپیماهایی که خرید آنها شامل این تاخیر می شود، تأکید کرد که تعداد کمی از جت های منطقه ای “سی آر جی” ساخت شرکت بمباردیر تحت تأثیر این تاخیرها قرار خواهند گرفت.

برنامه ریزی دلتا برای تاخیر در تحویل هواپیماها طی دو سال آینده فشارهای اقتصادی بر این خطوط هوایی را کاهش می دهد چرا که دلتا درپی شیوع کرونا با سقوط بی سابقه تعداد پروازهای تجاری مواجه شده و قصد دارد فعالیت های خود را کاهش دهد.

همانند سایر شرکت های هواپیمایی، شرکت دلتا که در آتلانتای آمریکا مستقر شده است، در حال حاضر هزینه های خود را با کاهش هزینه پارکینگ هواپیماها، توقف برخی پروازها و تعدیل نیرو، کاهش داده است.

اد باستین، مدیر اجرایی دلتا در مصاحبه ای گفت: این ارتباطی با چشم انداز تقاضا ندارد و بیشتر به وضعیت نقدی ما مربوط می شود.

وی افزود: این نشان دهنده همکاری عالی ما با ایرباس است و اینکه ما یک بازی طولانی را انجام می دهیم و هنوز هم قصد داریم این هواپیماها را خریداری کنیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو