پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازگشت 15 واحد غیرفعال در فرودگاه پیام به چرخه تولید

تاریخ خبر: // کد خبر: 338566 // // //


بازگشت 15 واحد غیرفعال در فرودگاه پیام به چرخه تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه اشتغال زایی و حمایت از تولید به عنوان یکی از مهم ترین رویکردهای پیش روی این منطقه در سال جهش تولید است گفت: از ابتدای سال تا کنون 15 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه احیا شد.


بازگشت 15 واحد غیرفعال در فرودگاه پیام به چرخه تولید

نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سعی داریم به بهبود وضعیت اقتصادی کشور کمک کنیم، گفت:در این راستا احیای واحدهای تولیدی و اقتصادی که به هر دلیلی تعطیل شدند در دستور کار ما قرار گرفته است.

این مقام مسؤول در ادامه از احیای 15 واحد تولیدی از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و افزود: این واحدها بنا به دلایل مختلفی نیمه فعال شده بودند که با تلاش های صورت گرفته بار دیگر باز فعال و به چرخه تولید بازگشتند.

وی ادامه داد: با باز فعال سازی این تعداد واحد تولیدی و صنعتی زمینه اشتغال بیش از 200 نفر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام فراهم شده است.

ثناگو مطلق گفت: هدف بر این است تا با توجه به باز فعال سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل در منطقه، زمینه اشتغال هر چه بیشتر و تولید را در پیام فراهم کنیم.

وی در ادامه با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، اعلام کرد که بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته، با توسعه فاز چهار در سال جاری، 2 هزار شغل و تا پنج سال آینده ۱۰ هزار شغل جدید در این منطقه ایجاد می‌شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو