پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حادثه برای خودروی دانشجویان هواپیمایی ماهان در کرمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 338638 // // // // //


حادثه برای خودروی دانشجویان هواپیمایی ماهان در کرمان

رییس اورژانس کرمان از کشته و زخمی شدن ۴ نفر در تصادف خودروی دانشجویان هواپیمایی ماهان خبر داد و بیان کرد: در این حادثه ۲ نفر مصدوم و ۲ نفر نیز متاسفانه جان خود را از دست دادند.


حادثه برای خودروی دانشجویان هواپیمایی ماهان در کرمان

دکتر “محمد صابری”، در تشریح جزییات این خبر گفت: خودروی دانشجویان آموزشگاه خلبانی بوتیا وابسته به هواپیمایی ماهان امروز ۲۲ مهرماه در ساعت ۱۶ و ۵۴ دقیقه با یک دستگاه کامیون برخورد کرده است.

وی محل دقیق این حادثه را جاده تهران به سمت باغین، نرسیده به پل حجاج اعلام کرد و افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه آمبولانس‌های اورژانس کرمان به محل حادثه اعزام شدند.

رییس اورژانس کرمان از کشته و زخمی شدن ۴ نفر در این حادثه خبر داد و بیان کرد: در این حادثه ۲ نفر مصدوم و ۲ نفر نیز متاسفانه جان خود را از دست دادند.

صابری ادامه داد: متوفیان این حادثه هر دو خانم هایی با سن های ۲۳ و ۲۸ سال بودند که راننده و سرنشین جلوی خودرو بوده گفتنی است راننده در صحنه حادثه به علت شدت جراحات وارد شده در دم جان باخته و سرنشین جلو با توجه به شروع عملیات احیای قلبی ریوی از صحنه در نهایت علی‌رغم تلاش کادر درمانی در بیمارستان جان باخته است

وی خاطر نشان کرد: ۲ مصدوم دیگر نیز خانم هایی با سن های ۲۸ و ۲۰ سال هستند که با وضعیت پایدار به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: ساعت ١۶:۴٠ دقیقه حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی تیبا به سامانه ١١۵ اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای اورژانس به محل حادثه واقع در محدوده کرمان ابتدای جاده باغین اعزام شدند.

او ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که به ما داده شد، گویا گروهی از مهمانداران در این خودرو حضور داشتند که در مسیر فرودگاه کرمان بودند.

سخنگوی سازمان اورژانس گفت: راننده و سرنشین جلو که هر دو خانم‌ و ٢٣ و ٢۵ ساله بودند، جان خود را از دست داده و دو سرنشین دیگر که خانم‌های ٢٨ و ٢٠ ساله بودند به بیمارستان با هنر کرمان منتقل شدند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا  (لینک 1 ) / ( لینک2 )


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین