پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاخیر 23 درصدی پروازهای شهریورماه/ ایرتور نامنظم ترین و پویا منظم ترین

تاریخ خبر: // کد خبر: 338707 // // // // // //


تاخیر 23 درصدی پروازهای شهریورماه/ ایرتور نامنظم ترین و پویا منظم ترین

در شهریورماه سال جاری، 23 درصد از پروازهای برنامه ای شرکت های هواپیمایی داخلی، در فرودگاه های کشور دارای با تأخیر همراه بوده است.


تاخیر 23 درصدی پروازهای شهریورماه/ ایرتور نامنظم ترین و پویا منظم ترین

در شهریورماه سال جاری، 23 درصد از پروازهای برنامه ای شرکت های هواپیمایی داخلی، در فرودگاه های کشور دارای با تأخیر همراه بوده است.بر اساس آماری که از سوی معاونت برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی گروه آمار و اطلاعات هوانوردی و فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران منتشر شده است، در شهریور ماه سال جاری، 23 درصد از پروازهای برنامه ای شرکت های هواپیمایی داخلی، دارای تأخیر بوده اند، این در حالی است که در همین مدت، متوسط زمان تأخیر پروازهای تاخیردار 70 دقیقه بوده است.

در شهریور ماه 1399 شرکت های هواپیمایی ایرتور و تابان به ترتیب با 39 و 32 درصد و شرکت های هواپیمایی پویا ایر و ساها به ترتیب با 6 و 9 درصد در پروازهای برنامهای مسافری، بیشترین و کمترین درصد تأخیرات را دارند به عبارت دیگر شرکت های هواپیمایی پویا ایر و ساها بهترین عملکرد را داشته اند.

در شهریورماه 1399 نسبت به ماه گذشته، شرکت های هواپیمایی تابان و ماهان به ترتیب با 12 و 10 درصد افزایش و شرکت های هواپیمایی قشم ایر و ساها به ترتیب با 10 و 5 درصد کاهش در پروازهای برنامه ای مسافری، بیشترین و کمترین تغییر درصد پروازهای تأخیردار را دارند به عبارت دیگر شرکت های هواپیمایی قشم ایر و ساها بهترین عملکرد را نسبت به ماه گذشته داشته است.

در شهریور ماه 1399 شرکت های هواپیمایی تابان و سپهران به ترتیب با 66 و 63 درصد و شرکت های هواپیمایی پویاایر و ایران ایر به ترتیب با 26 و33 درصد، در کل پروازهای دارای مجوز، بیشترین و کمترین درصد پروازهای ابطالی را دارند به عبارت دیگر شرکت های هواپیمایی پویا ایر و ایران ایر بهترین عملکرد را داشته اند.


منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو