پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برگزاری کمیته عملیات زمستانی در فرودگاه مشهد/ آمادگی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی جهت ارائه خدمات در فصل سرما

تاریخ خبر: // کد خبر: 338817 // // //


برگزاری کمیته عملیات زمستانی در فرودگاه مشهد/ آمادگی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی جهت ارائه خدمات در فصل سرما

مدیرکل فرودگاه استان خراسان رضوی گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما به کشور، فرودگاه‌های این استان با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه به استقبال بارش‌های زمستانی می‌روند.


برگزاری کمیته عملیات زمستانی در فرودگاه مشهد/ آمادگی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی جهت ارائه خدمات در فصل سرما

محمد امانی بنی، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی اظهار کرد: به‌تازگی، کمیته عملیات زمستانی به‌منظور آمادگی جهت بارش نزولات آسمانی و امکان مه گرفتگی در فصل سرما برگزار شد.

وی گفت: تمامی فرودگاه‌های کشور در این کمیته شرکت کردند و با توجه به شرایط کرونایی، این جلسه با حضور معاونان، روسای ادارات، روسای شرکت‌های هندلینگ کننده و همچنین روسای شرکت‌های هواپیمایی و با محوریت مدیریت پروازها در فصل سرما و شرایط بارش برف به‌صورت ویدیو کنفرانس با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی عنوان کرد: اولویت کاری و هدف اصلی ما در فرودگاه‌های این استان، ارائه خدمات مناسب و مطلوب به مسافران و زائران است و برای رضایتمندی خداوند متعال و مردم شریف ایران، باید با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی کامل و همچنین رعایت دستورالعمل‌های فرودگاهی شرایطی ایجاد کنیم تا پروازهای فصل سرما با رعایت اصول ایمنی و حفظ امنیت مسافران و پروازها انجام شود.

امانی بنی یادآور شد: این کمیته هرساله در شهرهای سردسیر برگزار می‌شود و با توجه به پیش‌بینی بارش برف شدید امسال، هم‌اکنون ماشین‌های عملیات زمستانی در تمامی فرودگاه‌های این استان آماده فعالیت هستند.

وی خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل این کمیته، به شرکت‌های هواپیمایی تأکید شده است که با توجه به بارش برف و باران و اخلال در زمان پروازها، شرکت‌های هواپیمایی موظفند که مسافران را زودتر در جریان تأخیر زمان پروازها قرار دهند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو