پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش 44 درصدی مسافران فرودگاه کرمانشاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 340772 // // //


کاهش 44 درصدی مسافران فرودگاه کرمانشاه

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از کاهش 44 درصد مسافران جابجا شده از طریق پروازهای فرودگاه کرمانشاه در نیمه اول امسال خبر داد.


کاهش 44 درصدی مسافران فرودگاه کرمانشاه

مجتبی بیاتی ، با اشاره به تاثیر مستقیم شیوع بیماری کرونا بر کاهش سفرهای هوایی در نیمه اول امسال، گفت: در شش ماهه امسال 2020 پرواز نشست و برخاست در فرودگاه کرمانشاه انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد کمتر بوده است.

وی تعداد مسافرانی که از طریق این پروازها جابجا شدند را 164 هزار و 878 نفر اعلام کرد و یادآور شد: در جابجایی مسافر نیز کاهش 44 درصدی را شاهد بودیم.

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از کاهش 53 درصدی جابجایی بار توسط پروازهای انجام شده در این فرودگاه هم یاد کرد و افزود: در نیمه اول امسال 980 تن بار توسط پروازهای فرودگاه کرمانشاه جابجا شده است.

بیاتی دلیل اصلی این کاهش‌ها را شیوع بیماری کرونا و کاهش تردد مردم دانست و عنوان کرد: ممکن است این روند در نیمه دوم سال نیز ادامه داشته باشد.

به گفته مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، کاهش پروازها و جابجایی مسافران به کاهش قابل توجه درآمدهای فرودگاه کرمانشاه نیز منجر شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر نزدیک به 120 پرواز هفتگی در فرودگاه کرمانشاه به مقاصد تهران، مشهد، عسلویه، بندرعباس، کیش و قشم انجام می‌شود.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو