پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود نخستین پرواز مستقیم از تل آویو در فرودگاه منامه

تاریخ خبر: // کد خبر: 340773 // // //


فرود نخستین پرواز مستقیم از تل آویو در فرودگاه منامه

همزمان با ورود نخستین پرواز از فرودگاه تل آویو به منامه، وزیر خارجه بحرین مدعی آینده‌ای بهتر در سایه صلح با اسرائیل شد.


فرود نخستین پرواز مستقیم از تل آویو در فرودگاه منامه

امروز یکشنبه نخستین پرواز مستقیم از تل آویو در فرودگاه منامه بر زمین نشست. در این پرواز هیئت‌هایی از آمریکا و رژیم صهیونیستی حضور داشتند.برپایه اعلام نشریه «الایام» بحرین، دکتر عبداللطیف بن راشد الزیانی به استقبال هیئت آمریکایی- اسرائیلی در فرودگاه منامه رفت.
وزیر خارجه بحرین در سخنانی که در جمع هیئت آمریکایی- اسرائیلی بیان کرد مردم منطقه را به آینده‌ای بهتر وعده داد.

عبداللطیف بن راشد الزیانی، وزیر خارجه بحرین همزمان با ورود هیئت آمریکایی- صهیونیستی به فرودگاه منامه مدعی شد که همکاری ما ضامن آینده بهتری برای مردم منطقه است.

وزیر خارجه بحرین همچنین در این سخنانی که از شبکه خبری اسکای نیوز به صورت مستقیم پخش شد، مدعی شد که سفر هیات آمریکایی اسرائیلی با هدف فعال کردن توافق صلح انجام می‌شود.

این مقام بحرینی که در مراسم امضای توافق سازش در روز ۱۵ سپتامبر در کاخ سفید حاضر شده بود، در حضور هیات آمریکایی- صهیونیستی مدعی شد: توافق صلح ما با اسرائیل حقوق مردم خاورمیانه را حفظ خواهد کرد و علیه آن‌ها نخواهد بود. می‌خواهیم چارچوبی را برای همکاری دوجانبه با اسرائیل برای صلح بهتر در منطقه ایجاد کنیم.

مئیر بن شابات، مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی نیز در ابتدای ورود به فرودگاه منامه در این کنفرانس خبری ابراز امیدواری کرد که تل آویو به زودی میزبان طرف بحرینی باشد و بتواند رابطه عمیقی بین بحرینی‌ها و اسرائیلی‌ها به وجود آورد.

او در ادامه مدعی شد: منطقه شاهد فصل جدیدی از صلح خواهد بود. تاریخ امروز دوباره از طریق دستیابی به توافقنامه صلح نوشته شده است.

وی همچنین در ادامه افزود: همکاری با بحرین در حوزه‌های سرمایه گذاری، تجارت، فناوری و کشاورزی صورت خواهد گرفت. استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا نیز که ریاست هیات آمریکایی را در سفر به منامه بر عهده داشت در این کنفرانس سه جانبه با وزیر خارجه بحرین و مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی گفت که فرصت‌های بزرگی برای همکاری در حوزه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری وجود دارد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو