پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایمنی، امنیت و سلامت شعار امروز صنعت هوانوردی در دنیا/ کارنامه پلیس فرودگاه ها در شرایط کرونا مثبت ارزیابی شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 340918 // // //


ایمنی، امنیت و سلامت شعار امروز صنعت هوانوردی در دنیا/ کارنامه پلیس فرودگاه ها در شرایط کرونا مثبت ارزیابی شد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یکی از ارگان های فعال در زمینه ایجاد امنیت و سلامت را پلیس فرودگاه های کشور اعلام کرد و گفت: خوشبختانه از بدو شیوع کرونا در کشور و جلوگیری از شیوع آن در سطح فرودگاه ها، اقدامات قابل توجهی توسط پلیس انجام شده است.


ایمنی، امنیت و سلامت شعار امروز صنعت هوانوردی در دنیا/ کارنامه پلیس فرودگاه ها در شرایط کرونا مثبت ارزیابی شد

سیاوش امیرمکری در دیدار با سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به موضوع آرامش و آسایش مردم و اینکه این دو عنصر توسط نیروهای سبزپوش و فعال نیروی انتظامی کشور تامین می شود، اشاره کرد و گفت: امروزه شعار اصلی صنعت هوانوردی و فرودگاهی ایمنی، امنیت و سلامت است و بر اساس این سه پایه اصلی فعالیت ها شکل گرفته و در حال انجام است.

وی افزود: خوشبختانه با همکاری نیروهای پلیس فرودگاه های کشور شرایط مطلوبی در فرودگاه ها ایجاد شده است بطوریکه میزان امنیت در سطح فرودگاه ها ارتقا یافته است.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در ادامه سخنان خود اظهار داشت: یکی از ارگان های فعال در زمینه ایجاد امنیت و سلامت، پلیس فرودگاه های کشور است که از بدو شیوع کرونا در کشور با بکارگیری دستورالعمل های بهداشتی در زمینه مترددین به فرودگاهها و بهره برداری مناسب از تجهیزات بازرسی سهم مهمی در جلوگیری از شیوع آن در سطح فرودگاه ها داشته اند.

به گفته ی امیرمکری؛ طی گزارش کامل و جامعی در جلسه با دکتر زالی خدمات و اقدامات پلیس فرودگاه های کشور در بخش های مختلف فرودگاه به ویژه بازرسی و گیت و غیره ارائه شد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در دیدار با فرمانده پلیس فرودگاه های کشور به بسترسازی برای هوشمند سازی فرودگاه های کشور اشاره کرد و گفت: فرودگاه های هوشمند به عنوان یکی از موضوعات اصلی در دستور کارها و اقدامات ما قرار دارد به طوریکه یکی از اقدامات اصلی عدم تماس فیزیکی با مسافر و استفاده از تجهیزات و امکانات به روز دنیا جهت بازرسی است.

در ادامه این دیدار، سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تمامی همکاران خود در سراسر کشور، بیان داشت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یکی از پشتوانه های خوب برای نیروهای پلیس محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس فرودگاه های کشور در بهترین وضعیت خود نسبت به هماهنگی ها و تعامل و همکاری با شرکت فرودگاه ها قرار دارد، خاطر نشان کرد: کار کردن در شرکت فرودگاه ها بسیار سخت است اما خوشبختانه با تدابیر و اقدامات شما و اعضای هیات مدیره، همکاری ها بیش از پیش گسترش یافته و این هماهنگی ها موجب اقدامات خوب و به موقع پلیس فرودگاه های کشور می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای پلیس فرودگاه های کشور از بدو شیوع کرونا در کشور حضوری فعال و جدی داشتند، گفت: ما با استفاده از تجهیزات و سیستم های بروز سعی کردیم تماس فیزیکی در گیت های بازرسی را به حداقل برسانیم و خوشبختانه این اتفاق افتاد و گزارشی مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه ها را نداشتیم.

در پایان این دیدار، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به هماهنگی و همکاری پلیس فرودگاه های کشور جهت تعیین تکلیف فرودگاه های نفت به ویژه فرودگاه های عسلویه و ماهشهر و فراهم کردن امکانات استقرار پلیس در آنان اشاره کرد و گفت: تا پایان مهرماه شرکت فرودگاه ها نمایندگان خود را به این فرودگاه ها معرفی خواهد کرد و پلیس فرودگاه ها نیز بایستی جهت استقرار نیروهای خود اقدامات لازم را انجام دهد.

سردار مهری نیز در راستای این موضوع گفت: ما برای هرگونه همکاری و هماهنگی با شرکت فرودگاه ها آمادگی داریم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو