پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کرج فاقد پایانه‌ مسافربری استاندارد است

تاریخ خبر: // کد خبر: 340961 // // //


کرج فاقد پایانه‌ مسافربری استاندارد است

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج گفت: این شهر فاقد پایانه‌ مسافربری استاندارد است و شهرداری برای رفع این مشکل باید اقدام کند.


کرج فاقد پایانه‌ مسافربری استاندارد است

منصور وحیدی با بیان اینکه موضوع پارک‌سوار و پایانه‌های مسافربری دو موضوع جداگانه است، اظهار کرد: در بحث پایانه‌ها در گذشته ضعیف عمل شده و بر این مبنا انتظار مردم از شورای شهر و شهرداری بیشتر شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات ساماندهی پایانه‌های مسافربری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی اجرایی شهر کرج است، افزود: پایانه فرودگاه‌ها و راه‌آهن باید طوری طراحی شوند که به عنوان آبرو و ویترین شهر به سود همه باشند، چراکه احداث پایانه استاندارد مسافرت مردم را آسان‌تر می‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج با بیان اینکه پایانه‌ها شاخص‌ها و استانداردهای تعریف‌شده و خوبی ندارند، تصریح کرد: این مهم در کیفیت خدمات به مردم تأثیر منفی گذاشته و نارضایتی و گلایه‌مندی‌های مخاطبان را به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه وجود پایانه در شهر از اصلی‌ترین نیازها و مطالبات مردم است، عنوان کرد: پایانه‌ها رابط ارتباطی جاده‌های برون‌شهری و درون‌شهری هستند و مانع تردد اتوبوس‌ها به داخل شهرها می‌شوند و در بهبود وضعیت ترافیک، کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی شهرها و ایجاد امنیت، آرامش، هدایت و مدیریت سفرها نقشی به سزایی دارد.

وحیدی در پایان با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته کار اساسی و بنیادی برای ساماندهی پایانه‌های این کلان‌شهر انجام نشده است، گفت: تاکنون شهرداری تصمیم جدی در مورد ساماندهی پایانه‌ها نگرفته و این مراکز بی‌شک به ساماندهی، نوسازی و برنامه‌ریزی نیاز دارند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو