پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایجاد هماهنگی بین واحد‌های داخلی فرودگاه ماهشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 341131 // // //


ایجاد هماهنگی بین واحد‌های داخلی فرودگاه ماهشهر

مدیر فرودگاه بندر ماهشهر گفت: مانور شرایط اضطراری با هدف ایجاد هماهنگی بین واحد‌های داخلی فرودگاه و مجموعه‌های شهری برگزار می‌شود.


ایجاد هماهنگی بین واحد‌های داخلی فرودگاه ماهشهر

حسینی مدیر فرودگاه بندر ماهشهر گفت: به منظور ایجاد آمادگی و هماهنگی جهت برگزاری مانور شرایط اضطراری فرودگاه ماهشهر، جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی و تعدادی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران شهری برگزار شد.

او با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری مانور ایجاد هماهنگی بین واحد‌های داخلی فرودگاه و مجموعه‌های شهری است افزود: باید با تمرینات دوره‌ای این هماهنگی را افزایش داد و حادثه خروج هواپیمای کاسپین از باند که پارسال اتفاق افتاد نشان داد که این مانور‌ها در مواقع نیاز چقدر به کار می‌آید و از چه اهمیتی برخوردار است.

محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی نیز بیان داشت: کار فرودگاه، کار بسیار حساسی است و باید تمام ضوابط ایمنی و استاندارد در آن رعایت شود.

او افزود: تمام پیش بینی‌ها برای جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه‌ای لازم است اندیشیده شود و بر همین اساس نیرو‌ها آموزش‌های لازم را ببینند و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شود. همچنین نیاز است با مجموعه‌های مرتبط شهری در این زمینه هماهنگی کاملی برقرار باشد چراکه حادثه خروج هواپیمای کاسپین نیز اهمیت همکاری مجموعه‌های برون فرودگاهی را به خوبی نشان داد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو