پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فروش 60 درصد ظرفیت هواپیما از اول آبان/توقف اعمال نرخ جدید بلیت تا یک هفته

تاریخ خبر: // کد خبر: 341275 // // //


فروش 60 درصد ظرفیت هواپیما از اول آبان/توقف اعمال نرخ جدید بلیت تا یک هفته

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در جلسه امروز با کمیسیون عمران مجلس ضمن تأکید بر فروش فقط 60 درصد ظرفیت هواپیماها از اول آبان، مقرر شد شرکت های هواپیمایی فعلا یک هفته قیمت بلیت را افزایش ندهند تا جلسه ای دیگر برگزار شود.


فروش 60 درصد ظرفیت هواپیما از اول آبان/توقف اعمال نرخ جدید بلیت تا یک هفته

تورج دهقانی زنگنه با اشاره به برگزاری جلسه امروز در مجلس شورای اسلامی با کمیسیون عمران درباره قیمت‌های بلیت هواپیما و پروازها، بیان کرد: امروز جلسه‌ای با کمیسیون عمران و با حضور مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و انجمن شرکت های هواپیمایی برگزار شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در باره خروجی این جلسه اظهار داشت: مقرر شد از روز پنجشنبه اول آبان ماه، شرکت‌های هواپیمایی موضوع فروش فقط ۶۰ درصد ظرفیت هواپیماها را رعایت و اجرا کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همچنین مقرر شد شرکت های هواپیمایی یک هفته قیمت‌های بلیت را افزایش ندهند تا جلسه دیگری با حضور وزیر راه و شهرسازی، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی داشته باشیم.

پیش از این وزیر راه و شهرسازی خواستار ارائه صورت‌های مالی حسابرسی‌شده و مورد تایید شرکت های هواپیمایی در سال های ۱۳۹۷ و ۹۸ و 6 ماهه نخست ۱۳۹۹ به سازمان هواپیمایی کشوری شده بود تا بر اساس بررسی‌های مالی، تصمیمات لازم برای حمایت از ایرلاین‌ها گرفته شود.

محمد اسلامی با تأکید به لزوم کم‌ترین افزایش نرخ قیمت بلیت هواپیما گفته بود: بررسی‌هایی که سازمان هواپیمایی کشوری با همکاری انجمن شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهد به‌زودی نرخ‌های جدید با رد نرخ اعلامی روزهای گذشته اعلام خواهد شد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو