پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 341343 // // //


پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، در پیامی جداگانه ، 20 اکتبر، روز جهانی مراقبت پرواز را تبریک گفتند .


پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

متن پیام تبریک کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به این شرح است:


بسمه تعالی
مراقبان پرواز، نقش حساس و موثرتان انکارناپذیر است چرا که صنعت حمل و نقل هوایی، عزت واقتدارش را پس از 40 سال بی مهری و تحریم از سوی بدخواهان این سرزمین، مدیون دستان پرتوان کارشناسان و متخصصان صنعت، از جمله شما عزیران می‌داند.
صنعت حمل ونقل هوایی به وجود شما مراقبان پرواز که یکی از ارکان اساسی و اصلی این صنعت هستید افتخار کرده و ایمنی صد‌ها پرواز در لحظه را مرهون تلاش شما بزرگ مردان می‌داند که با چشمان همیشه بیدار، تیزبین و هوشمندانه خود، کنترل و هدایت لحظه به لحظه هواپیما‌ها در سطوح مختلف شبکه پیچیده راه‌های هوایی و مسیر‌های ورودی و خروجی فرودگاه‌ها را برعهده دارید و با اعتماد و اطمینان کامل، بستری مناسب و کارآمد برای مدیریت ترافیک هوایی فراهم آورده و ایمنی آسمان ایران را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورده اید.
اینجانب ضمن پاسداشت زحمات شما مراقبان والاهمت آسمان ایران زمین که بواسطه برقراری ایمنی، نظم، کارآیی و بهره‌وری در صنعت حمل و نقل هوایی کشور، پایه‌های این صنعت را تحکیم کرده اید؛ روز جهانی مراقبت پرواز را خدمت شما عزیزان تبریک عرض نموده از خداوند متعال عزمی راسخ، گامی استوار و سلامتی و سرافرازی را برایتان آرزومندم.

*****

سیاوش امیرمکری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی، فرارسیدن روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی ۲۸ مهر (۲۰ اکتبر) را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: تلفیق تعهد و تخصص، ایمنی، سلامت و آرامش خاطر در فضای جمهوری اسلامی ایران با عزمی استوار و خلل‌ناپذیر در پرتو اخلاق و درایت، برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار متخصصان ترافیک هوایی کشورمان می‌افزاید.

بر ناظران آگاه و صاحب بصیرت، آشکار و هویداست که این دستاوردها مرهون ایثار و فداکاری افرادی از خود گذشته می‌باشد که بی‌نام و نشان در این عرصه حضور دارند.

تلاش متعهدانه یکایک شما کنترلرهای ترافیک هوایی مصداق آیه شریف قرآن است که می‌فرماید «و اوفو بالعهد ان العهد کان مسئولا» “آنانی که به عهد خود وفا می‌کنند این عهد مورد مسئولیت است” و یقیناً مسئولیت تأمین ایمنی پروازها در فرودگاه‌ها و فضای کشورمان با چشمان همیشه بیدار شما عزیزان، افتخار و سربلندی ایران را در جهان رقم می‌زند.

اینجانب روز ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۹ مهر ۱۳۹۹) را به نمایندگی از سوی همکارانم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به اساتید، دانشجویان، کارشناسان، مدیران و تمامی متخصصان مراقبت پرواز صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

امید است در پرتو الطاف الهی، بیش‌ازپیش در مسیر خدمت‌رسانی به میهن عزیزمان توفیق یافته و با تلاش و همت در راه تحقق اهداف بلند ایران اسلامی، بر افتخارات کارنامه خود بیافزاییم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آریا / سایت وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو