پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تجلیل از پلیس فرودگاه لارستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

تاریخ خبر: // کد خبر: 341429 // // // //


تجلیل از پلیس فرودگاه لارستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته ناجا از فرماندهی و افسران واحدهای مختلف انتظامی، قرارگاه پلیس راه جنوب و پلیس فرودگاه لارستان تجلیل شد.


تجلیل از پلیس فرودگاه لارستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته ناجا از فرماندهی و افسران واحدهای مختلف انتظامی، قرارگاه پلیس راه جنوب و پلیس فرودگاه لارستان تجلیل شد.

در این مراسم جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت شهدای والامقام نیروی انتظامی در سخنانی اظهار کرد: در حقیقت یکی از سخت ترین و پیچیده ترین شغل ها در جامعه، کار در نیروی انتظامی است، چرا که آنچنان نیازمند ظرافت و تدبیر خاصی است که این مهم کمتر در دیگر لایه های اداری و حاکمیتی شبیه آن وجود دارد.

وی تاکید کرد: پلیس از یک طرف بایستی با اخلاق و رفتار مناسب و از طرف دیگر اعمال قانون و با متخلف برخورد داشته باشد و در ادامه رضایتمندی مردم نیز بوجود آورند تا خدایی نکرده از تنش جلوگیری شود.

حسنی افزود: ایجاد امنیت مطلوب، قطعا رضایتمندی اعضای جامعه را در پی خواهد داشت و خوشبختانه به سبب فعالیت های نیروی انتظامی در تامین امنیت، امروز شاهد این رضایتمندی و اعتماد مردم نسبت به پلیس هستیم و این مهم، نشات گرفته از پیشرفت در عرصه نظم و امنیت است.

رییس شورای تامین شهرستان لارستان با بیان اینکه نیروی انتظامی در واحدهای مختلف باید با جرائم خرد و بزرگ برخورد کند، گفت: در طول سال نیروی انتظامی متحمل زحمات زیادی می شود که جای تقدیر و تشکر دارد.

حسنی در ادامه با بیان اینکه فرمانده انتظامی شهرستان از اعضاء باتجربه و باتدبیر جلسه شورای تامین است، خاطر نشان کرد: امیدواریم همدلی ها و هماهنگی ها تداوم داشته باشد تا در جامعه شاهد امنیت پایدار باشیم و هم در این شرایط کرونایی سلامت جامعه نیز تصمیم تضمین گردد.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی شهرستان لارستان در سلامت جامعه نیز نقش ایفا می‌کنند؛ گفت: در این ایام کرونایی این عزیزان در کنار دانشکده علوم پزشکی و ستاد مبارزه با کرونا لارستان حضوری فعال داشته که در برقراری سلامت تلاش می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نگذاریم این وضعیت خوبی که در شهرستان در حوزه پیشگیری و کنترل ویروس کرونا حکفرماست از بین برود، لذا همه مردم و مسئولین همت کنند و با آگاه سازی و شفاف سازی در جهت پایداری وضعیت سفید شهرستان تلاش کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان و سرهنگ امجدی فرمانده انتظامی شهرستان نیز به ایراد سخن پرداختند.

در پایان از فرماندهی و افسران واحدهای مختلف انتظامی لارستان و فرماندهان قرارگاه پلیس راه جنوب و پلیس فرودگاه لارستان تجلیل شد.

در این مراسم همچنین معاون سیاسی فرمانداری، بخشداران مرکزی، صحرای باغ و بنارویه، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، مقیمی رییس سابق شورای شهرستان و شهردار لطیفی نیز حضور داشتند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از میلاد لارستان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین