پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما

تاریخ خبر: // کد خبر: 341587 // // //


ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما

سخنگوی کمیسیون عمران گفت:برخی از نمایندگان سوالات خود از آقای اسلامی را پس گرفته بودند و لذا وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکرد.


ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما

سید البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسات نوبت صبح و عصر امروز این کمیسیون گفت: در نوبت صبح در کمیسیون مهمان وزیر نیرو برای پاسخگویی به سوال چهار نماینده بودیم.

وی درباره محور سوالات نمایندگان، ادامه داد: در این جلسه نمایندگان سوالاتی درباره مسائل حق آبه استان‌های خود، تاسیسات آب و فاضلاب و برق مطرح کردند  که دو نفر از نمایندگان از توضیحات آقای اردکانیان قانع شدند و دو نفر دیگر به وزیر فرصت یک هفته‌ای دادند تا موضوعات را بررسی و پاسخ های خود را به کمیسیون ارائه کند.

نماینده خدابنده در مجلس با بیان اینکه در جلسه عصر کمیسیون نیز علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش ها حضور پیداکرد، افزود: وی درباره روند جدیدی که در بحث کاری مجلس وجود دارد توضیحاتی به اعضای کمیسیون ارائه کرد و پیش‌نویس این طرح را نیز به نمایندگان ارائه کرد تا آنها نیز نظرات خود را اعلام کنند.

 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اعلام این که قرار بود در جلسه عصر نیز آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان حضور پیدا کند گفت: با توجه به اینکه برخی از نمایندگان سوالات خود را پس گرفته بودند وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکرد.

حسینی با بیان اینکه پس از منتفی شدن حضور وزیر راه و شهرسازی جلسه‌ای را با مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما داشتیم، گفت :کمیسیون افزایش قیمت بلیط قطار هواپیما را قبول ندارد و یک هفته به سازمان هواپیمایی و ایرلاین هافرصت داده شد تا با کار کارشناسی درخواست خود را برای افزایش قیمت ها ارائه کنند که در کمیسیون در مورد این موضوعات بحث و تبادل نظر کنیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو