پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پهپادها 130 راننده را در راه‌های سمنان جریمه کردند

تاریخ خبر: // کد خبر: 341757 // // //


پهپادها 130 راننده را در راه‌های سمنان جریمه کردند

رئیس پلیس راه استان از اعمال قانون و جریمه 130 خودرو از طریق نظارت پهپادی در محورهای این استان خبر داد.


پهپادها 130 راننده را در راه‌های سمنان جریمه کردند

سرهنگ تقی کبیری همزمان با هفته ناجا اظهار کرد: در ۶ ماهه نخست امسال ۶ ساعت‌ پرواز پهپادی در حوزه نظارت ترافیک راه های استان انجام شده که طی آن تعداد ۱۳۰ خودرو اعمال قانون شدند.

وی از کاهش تلفات جاده ای در این استان خبر داد و افزود: خوشبختانه در نیمه نخست امسال شاهد کاهش ۲۵ درصدی فوتی های تصادفات در راه های استان بودیم، به طوری که شمار فوت شدگان در ۶ ماهه نخست سال گذشته،  ۱۸۶ مورد بود که در امسال این رقم با کاهش ۴۶ نفری به ۱۴۰ نفر کاهش یافت.

رئیس پلیس راه استان سمنان ادامه داد: در بحث تصادفات منجر به جرح نیز در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ تعداد ۱۸۲۴ نفر مجروح شدند که این میزان در سال ۹۹ با کاهش ۲۵ درصدی همراه بود.

وی تصریح کرد: در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۹، تعداد ۲ هزار و ۱۶۹ مورد تصادف خسارتی در راه های استان به وقوع پیوسته که این میزان نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، بالغ بر ۳۲ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ کبیری ادامه داد: در مجموع تعداد کل تصادفات 6 ماهه اول امسال راه های استان در سه بخش: فوتی، جرحی و خسارتی، ۳ هزار و ۲۴۲ مورد بوده که نسبت به سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشته است.

وی از عدم توجه به جلو به عنوان عامل بیش از نیمی از تصادفات این استان نام برد و گفت: عدم توجه به جلو با ۵۲ درصد، بیشترین فراوانی را از نظر علت تصادفات در راه های استان در ۶ ماهه سال ۹۹ به خود اختصاص داده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان خاطرنشان کرد: ۳۱ درصد تصادفات در راه های استان، در راه های فرعی به وقوع می پیوندد که نیاز است تا توجه بیشتری به این حوزه صورت گیرد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو