پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز بادبادک‌ها در آسمان نیلگون حیران

تاریخ خبر: // کد خبر: 342289 // // //


پرواز بادبادک‌ها در آسمان نیلگون حیران

جشنواره استانی بادبادک‌ها در منطقه گردشگری حیران شهرستان آستارا برگزار شد.


پرواز بادبادک‌ها در آسمان نیلگون حیران

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی گیلان عصر امروز در جریان برگزاری جشنواره استانی بادبادک‌ها در منطقه گردشگری حیران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از اجرای جشنواره فوق، معرفی اماکن زیبای گیلان به مردم و شناسایی مکان‌های محروم جهت برطرف کردن مشکلات آن است.

علی‌رضا زهری تعداد شرکت‌کنندگان در جشنواره استانی بادبادک‌ها را ۱۰۰ نفر همراه با اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی توسط گروه پارکور عاج فیل عنوان کرد و گفت: در این جشنواره، ۵۲ بادبادک در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در آسمان منطقه گردشگری حیران به پرواز درآمد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا نیز در جریان برگزاری جشنواره استانی بادبادک‌ها در منطقه گردشگری حیران اظهار کرد: با همکاری فرمانداری، میراث فرهنگی، فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است جشنواره بلال، گل‌گاوزبان و صنایع‌دستی در گردنه حیران شهرستان آستارا برگزار شود.

وحید خاصی‌پور تعداد برنامه‌های امسال هفته تربیت‌بدنی و ورزش را بیش از ۴۰ عنوان برنامه دانست و تصریح کرد: تاکنون ۳۰ عنوان برنامه به همت سازمان‌های مردم‌نهاد، ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی در طول هفته تربیت‌بدنی و ورزش اجراشده و ۱۰ عنوان برنامه دیگر نیز تا روز یک‌شنبه به اجرا درمی‌آید.

 

 

برگزاری مسابقات اسکیت، دارت، شطرنج و فوتبال دستی، دیدار با فرماندار و امام‌جمعه، مسابقات ژیمناستیک کودکان، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برگزاری مسابقات ورزش‌های سنتی، غبارروبی و گل‌باران مزار شهدا ازجمله برنامه‌های امسال هفته تربیت‌بدنی و ورزش در شهرستان آستارا بود.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو