پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لذت پرواز پاراگلایدرها در آسمان کرمان از قاب دوربین

تاریخ خبر: // کد خبر: 342364 // // //


لذت پرواز پاراگلایدرها در آسمان کرمان از قاب دوربین

پاراگلایدرسواران استان کرمان در سایت پروازی شهدای خانوک دور هم جمع شدند تا در کنار گرامیداشت یاد و خاطره حاج قاسم لحظاتی شاد و بی نظیر را ثبت کنند.


لذت پرواز پاراگلایدرها در آسمان کرمان از قاب دوربین

تعدادی از ورزشکاران پاراگلایدر و پاراموتور استان کرمان صبح امروز در سایت پروازی شهدای خانوک دور هم جمع شدند تا در کنار گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی لحظاتی شاد و بی‌نظیر از این ورزش مفرح و مهیج را بر فراز آسمان کرمان ثبت کنند.

در این گردهمایی حدود 30 پرنده پاراگلایدر با پرچم‌های یا حسین (ع)، یا ابوالفضل (ع)، پرچم ایران و غیره از ارتفاع 550 متری اقدام به پرواز کردند.

روح الله اسدی مربی خلبان پاراگلایدر با اشاره به اینکه ورزش پاراگلایدر از سال 81 در استان کرمان فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: استان کرمان جزو نخستین استان‌هایی است که این ورزش در آن راه‌اندازی شده است.

پرواز با پاراگلایدر یا پرش با پاراگلایدر یک ورزش تفریحی و رقابتی است که رویای دیرینه بشر را تحقق بخشیده است. ورزش پاراگلایدینگ یک ورزش هوایی مهیج و جذاب است که خلبان آن بر خلاف هواپیما در کابین نمی‌نشیند و در نتیجه این ورزش تجربه‌ فوق‌ العاده‌ای از پرواز را برای وی به وجود می‌آورد.

استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان ,

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو