پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شروع به کار باند پروازی شهید طهمورثی در ساوه

تاریخ خبر: // کد خبر: 342650 // // //


شروع به کار باند پروازی شهید طهمورثی در ساوه

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از افتتاح و شروع به کار باند پرواز شهید طهمورثی در ساوه خبر داد و گفت: این سایت پروازی از امکانات، تجهیزات لازم و اساتید مجرب برخوردار است.


شروع به کار باند پروازی شهید طهمورثی در ساوه

سردار حسن کرمی در مراسم افتتاح و شروع به کار باند پرواز شهید طهمورثی در ساوه در جمع فرماندهان و کارکنان انتظامی و مسئولان استان مرکزی، اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجلیل از تلاش‌های شبانه روزی تلاشگران عرصه نظم و امنیت است که بدون وقفه در شهرها، روستاها و نقاط مرزی ایران اسلامی با جانفشانی خودشان امنیت و آرامش را برای مردم فراهم می‌کنند تا مردم بدون نگرانی به فعالیت‌های روزمره بپردازند.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از علاقه مندان به ورزش‌های هوایی به دلیل کمبود امکانات در داخل، به کشورهای هم جوار مسافرت می‌کنند، تصریح کرد: یکی از اهداف احداث این مرکز، جذب علاقه مندان به این رشته از سراسر کشور است ضمن اینکه این سایت پروازی از امکانات، تجهیزات لازم و اساتید مجرب نیز برخوردار است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: این مرکز در روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت مستمر فعالیت خواهد داشت و کارکنان انتظامی، نیروهای بسیج و سایر سازمان‌ها و نهادها که در راستای مأموریت‌های خودشان نیاز به آموزش فنون هوانوردی دارند، از این امکانات می‌توانند بهره مند شوند.

وی با تقدیر از مسئولان استان مرکزی و تمام دست‌اندرکاران به جهت همکاری در راه اندازی این سایت پروازی، ابراز امیدواری کرد: با اطلاع رسانی مناسب و استقبال طرفداران و علاقه مندان به ورزش‌های هوانوردی در سطوح مختلف ریز پرنده‌ها، چتربازی و حتی هواپیماهای فوق سبک بتوان بخش مهمی از نیاز ورزشکاران در این حوزه را تأمین کرد.

سردار کرمی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ورزش‌های هوایی در مسابقات ارتش‌های جهان (سیزم) و در سطح بین‌المللی از جایگاه بالایی برخوردار است و جوانان و علاقه مندان به ورزش‌های هوایی می‌توانند با تمرینات خوبی که انجام می‌دهند در همین جا رشد کنند و با حضور در این مسابقات، پیام‌رسان فرهنگی کشور باشند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو