پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تداوم پرواز‌های ایران به کشور‌های آسیای مرکزی

تاریخ خبر: // کد خبر: 342700 // // // //


تداوم پرواز‌های ایران به کشور‌های آسیای مرکزی

شرفبافی: از ابتدای سال با شیوع کرونا، پرواز‌ها از مبداء تهران به شهر‌های آلماتی قزاقستان؛ بیشکک قرقیزستان؛ تاشکند ازبکستان و دوشنبه تاجیکستان انجام شده و ادامه دارد.


تداوم پرواز‌های ایران به کشور‌های آسیای مرکزی

پرواز‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به حوزه کشور‌های آسیای مرکزی با محدودیت‌های ایام کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ادامه می‌یابد.

فرزانه شرفبافی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر که مجری پرواز‌های اختصاصی جمهوری اسلامی ایران به حوزه کشور‌های آسیای مرکزی در ایام کروناست در آلماتی گفت: از ابتدای سال با شیوع ویروس کرونا، پرواز‌های اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از مبداء تهران به شهر‌های آلماتی قزاقستان؛ بیشکک قرقیزستان؛ تاشکند ازبکستان و دوشنبه تاجیکستان انجام شده و ادامه دارد.
خانم شرفبافی در ادامه گفت: به دلیل قرنطینه شهر‌های آسیای مرکزی، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توانستیم ماهیانه یک پرواز از تهران به این شهر‌ها را انجام دهیم و امیدواریم با امکانات محدودی که داریم این پرواز‌ها در آینده هر بیست روز یک بار انجام شود.
وی افزود: انجام پرواز در ایام کرونا با سختی‌های فراوان همراه است که این اقدام با همکاری ستاد‌های مقابله با کرونا؛ وزارت امور خارجه و سفارت خانه‌های دو کشور تاکنون صورت گرفته است.
مدیر اجرایی پرواز‌های اختصاصی ایران در ادامه گفت: خوشبختانه در این ایام، با این پرواز‌ها اتباع ایران واتباع مقصد‌های پروازی که به دلیل ایام کرونا دور از وطن خود گرفتار و ماندگار شده بودند به کشور‌های خود بازگشتند و همچنین، روابط دیپلماتیک ایران با این کشور‌ها توسعه یافت.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو