پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی مسیرهای پروازی جدید برای توسعه گردشگری گلستان و سیستان و بلوچستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 342794 // // //


راه اندازی مسیرهای پروازی جدید برای توسعه گردشگری گلستان و سیستان و بلوچستان

مدیرکل فرودگاه های گلستان از آمادگی این اداره کل برای راه اندازی مسیرهای پروازی جدید در مسیر سیستان و بلوچستان برای توسعه گردشگری خبر داد.


راه اندازی مسیرهای پروازی جدید برای توسعه گردشگری گلستان و سیستان و بلوچستان

علی متانت در نشستی با حضور مدیران کل میراث فرهنگی استان های گلستان و سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب عنوان کرد: در حوزه حمل و نقل هوایی زیرساخت های مهمی در استان گلستان وجود دارد و می تواند میزبان مسیرهای پروازی داخلی و خارجی زیادی باشد.

متانت با اشاره به اینکه بیشترین پروازهای فرودگاه های گلستان بعد از تهران به استان سیستان و بلوچستان انجام می شود، افزود: دفاتر گردشگری استان گلستان در تبلیغ، ماندگاری و استقبال از مسیرهای پروازی جدید نقش مهی را ایفا می کنند و اداره کل فرودگاه های گلستان آمادگی دارد تا با نظر جوامع گردشگری استان مسیر پروازی جدید را که تقاضا و تمایل برای راه اندازی آن وجود داشته باشد پیگیری کند.

همچنین مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان با اشاره به اینکه راه اندازی مسیرهای پروازی بین دو استان گلستان و سیستان و بلوچستان موجب تقویت و توسعه گردشگری و شکل گیری مسیرهای جدید سفر می شود، گفت: گلستان از تنوع ظرفیت های اقامتی برخوردار است که در کنار تنوع اقلیم، این استان می تواند بسته های متنوع را برای سلایق مختلفی از گردشگران ارایه دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری در بخش ابتدایی و اصلی آن مرهون تلاش های فعالان و جوامع گردشگری است، عنوان کرد: امیدواریم شاهد رشد و توسعه گردشگری و همچنین صنعت حمل و نقل هوایی بین دو استان باشیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو